برج دوقلو کوالالامپور

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

برج دوقلو کوالالامپور

آیا می دانید برج دوقلو کوالالامپور از بلندترین برح های جهان است؟ آیا از ویژگی های خارق العاده برج دوقلو کوالالامپور مطلع هستید؟ امروز قصد دارید حقایقی شگفت انگیز در خصوص برج دوقلو کوالالامپور مطرح سازیم.

ویژگی اصلی برج دوقلو کوالالامپور

برج دوقلو کوالالامپور که به برج های پتروناس نیز مشهور است در کشور مالزی قرار دارد. این برح دارای ۵۰۰ متر ارتفاع است و مبرهن است که از دسته بلندترین برج های جهان می باشد. با توجه به بررسی های انجام شده برج دوقلو کوالالامپور از لحاظ ارتفاع رتبه ۱۳ را کسب نموده است. شاید یکی از دلایلی که افراد علاقمند سفر به مالزی هستند بازدید از این برج است. آسمان خراش های کوالالامپور قطعاً برای توریست ها شگفت انگیز خواهند بود.

در ابتدا این برج با قرارداد ۸ ساله آغاز به ساخت نموده که با توجه به روال های مطرح شده ساخت این برج در ۵ سال انجام شد. اشکال هندسی به کار رفته در این برج مربع و ستاره است که بر زیبایی آن افزوده است. در هر برج آسانسور های دوگانه ای وجود دارد که طرفیت جابجا نمودن ۲۶ نفر را خواهند داشت. مراکز خرید واقع در برج دوقلو کوالالامپور بسیار مشهور هستند.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

دیدنی های برج دوقلو کوالالامپور

تعداد طبقات هر برج ۸۸ است و همچنین طبقات ۴۱ و ۴۲ بهم متصل هستند این اتصال از طریق پل صورت پذیرفته است. با مطالعه در خصوص این برج ها مشخص می شود که نماد پیشرفت قابل قبولی برای مالزی هستند. برج دوقلو کوالالامپور توسط کره ای ها و هم چنین ژاپنی ها ساخته شده اند. در بین این دو گروه مسابقه ای برای کامل نمودن برج گذاشته شد. در نهایت با استفاده از پل مخصوص این دو برج به هم متصل شد. در طبقه پایین این برج ها یک سری مراکز خرید وجود دارد که با عنوان سوریا مشهور است. توجه نمایید که قیمت های اجناس در این مراکز خرید کمی گران است!

یکی از گزینه های بسیار زیبا در طبقه پایین برج دوقلو کوالالامپور آکواریم بسیار بزرگ آن می باشد. این آکواریوم به صورت لوله ای بوده و سفره ماهی های متنوع در آن شناور است. نوع ساخت این آکواریم به صورتی است که از لحاظ فاصله بسیار به شما نزدیک خواهد بود. شرکت های بزرگی از جمله سونی و هم چنین برندهای مختلف از مراکز دیدنی برج کوالالامپور است.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

برج دوقلو کوالالامپور یک قدرت بزرگ

برج دوقلو کوالالامپور دارای فروشگاه های کتاب بسیار بزرگی است. اگر کمی در این برج دقت نمایید سینمای چند بعدی آن نظر شما را جلب خواهد نمود. در ابتدا برج دوقلو کوالالامپور به عنوان بلندترین سازه جهان بوده است با توجه به بررسی های انجام شده برج دوقلو کوالالامپور در حال حاضر بلندترین برج جهان شناخته شده است. یک معمار آرژانتینی به همراه تیم معماری قدرتمند خود این برج را طراحی نموده اند. تست های بسیار دقیق و شبیه سازی فوق حرفه ای این برج در برابر شرایط جوی مختلف از گزینه های بسیار مهم محسوب شده است.

گودبرداری برج دوقلو کوالالامپور با استفاده از مدرن ترین تجهیزات صورت پذیرفته است. اگر کمی دقت نمایید این برج از هنر اسلامی الهام گرفته است. استفاده از شیشه و فلز به صورت ترکیبی از طرح های واضح در برج دوقلو کوالالامپور است. برج دوقلو کوالالامپور بیشتر اداری است. طبقه دوم این برج برای شرکت های بزرگ تعبیه شده است. جالب است بدانید که شرکت بزرگ مایکروسافت نیز در برج دوقلو کوالالامپور واقع شده است.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

مرکز خرید برج کوالالامپور

بزرگترین مرکز خرید کوالالامپور به نام سوریا در فاصله بسیار نزدیک برج دوقلو کوالالامپور قرار دارد. این مرکز خرید ۶ طبقه بوده و لوازم بسیار لوکسی در این مرکز خرید به فروش می رسد. یک پارک ۱۷ هکتاری در ضلع شمالی برج دوقلو کوالالامپور قرار دارد و برای قدم زدن بسیار مناسب است. نورپردازی این پارک بسیار مشهور است و به شهرت این برج بسیار کمک نموده است.

در برج دوقلو کوالالامپور مراسم آتش بازی در ایام نوروز صورت می پذیرد. شما برای بازدید از برج دوقلو کوالالامپور می بایست بلیط تهیه نمایید. قیمت این بلیط کمی گران است و تعداد آن محدود می باشد. اگر فرد بیش از ۵۵ سال همراه شما باشد می تواند از تخفیف ویژه این بلیط ها استفاده نماید. ساعت کاری برج دوقلو کوالالامپور از ۹ صبح تا ۲۲ شب می باشد. البته روز جمعه ساعت بازدید از برج تغییر می کند. شما برای دسترسی سریع و ارزان به برج دوقلو کوالالامپور می توانید از ایستگاه مترو استفاده نمایید.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

برنامه ریزی در بازدید از برج دوقلو کوالالامپور

چطور می توان از جاذبه های دیدنی برج دوقلو کوالالامپور در یک روز بازدید نمود؟ اگر قصد بازدید یک روزه از این برج را دارید حتماً در ساعات ابتدایی بازگشایی این برج مراجعه نموده تا برای خرید بلیط معطل نشوید. در ابتدا از مرکز خرید طبقه اول دیدن نمایید و البته کمی سرعت در این قسمت داشته باشید. طبقه ای که شامل رستوران است را برای صرف ناهار انتخاب نمایید به این ترتیب می توانید لذت دیدن یک فیلم زیبا را نیز به خود بدهید.

اگر می خواهید به طبقات بالایی دستیابی داشته باشید می بایست از آسانسور استفاده نمایید. در تور کوالالامپور هرگز پل معروف برج دوقلو کوالالامپور را از دست ندهید. این پل چشم انداز بسیار شگفت انگیزی برای شما فراهم خواهد نمود. دقت نمایید که در هر طبقه می بایست بر طبق زمان تعیین شده حضور داشته باشید و توقف بیش از حد قطعاً با برخورد جدی همراه خواهد بود. در ابتدای ورود به برج دوقلو کوالالامپور می بایست چمدان و یا هر بسته ای که به همراه دارید را به اتاق امانات تحویل دهید.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

بهترین زمان برای بازدید برج دوقلو کوالالامپور

دقت نمایید که ماه مارس تا می نمی توانید از طبقه ۴۱ دیدن نمایید و قطعاً از بازدید پل شگفت انگیز این برج محروم خواهید شد. بنابراین می بایست زمانی مناسب تر را برای بازدید از این منطقه انتخاب نمایید به عنوان مثال می توانید فصل پر تخفیف را انتخاب نموده این موضوع هزینه بلیط شما را کمتر می کند. هزینه بلیط با توجه به رده سنی افراد متفاوت است. اگر شهروند مالزی باشید هزینه شما یک دوم هزینه سایر افراد می باشد. هزینه بلیط برای کودکان بسیار ارزان تر از بزرگسالان است. روزهای دوشنبه برج تعطیل می باشد.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

برج دوقلو کوالالامپور یک انتخاب ایده آل

اگر قصد شرکت در تور کوالالامپور را دارید بازدید از برج کوالالامپور را از دست ندهید. جاذبه برج کوالالامپور بسیار شگفت انگیز است و قطعاً شما را راضی می کند. معماری برج کوالالامپور به صورتی است که ساعت ها فکر شما را درگیر می کند. توجه نمایید که این برج دارای دو زاویه دیده می باشد و این موضوع در ابتدا کمی عجیب به نظر می رسد. در بالاترین طبقه برج دوقلو کوالالامپور اگر به این شهر نگاهی بیندازید تمام زیبایی های آن مشخص می شود. ساختار برج کوالالامپور بسیار پیچیده است این برج بیشترین پی ریزی را به خود اختصاص داده است. مقاومت برج کوالالامپور بسیار زیاد است و در برابر هیچ گونه باد و یا طوفانی دچار ریزش نمی شود.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

فضاهای داخلی برج دوقلو کوالالامپور

سالن های ورزش و سالن های کنفرانس این برج به صورت خاصی ساخته شده است. تمامی این سالن ها الهام گرفته از سنت اسلامی می باشد و البته استفاده ترکیبی از سنت و مدرنیته در ساخت برج دوقلو کوالالامپور بسیار مشهود است. وجود جدیدترین طرح های به کار رفته در فضای داخلی برج کوالالامپور بصورتی است که در نگاه اول تمام نقاط آینه کاری می باشد.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

قبل از بازدید بخوانید!

راه های دسترسی به برج کوالالامپور را به دقت بررسی نمایید قطعاً استفاده از مترو و قطارهای شهری گزینه ای ارزان تر از وسیله شخصی می باشد. ساعات بازدید از برج کوالالامپور را به دقت بررسی نمایید تا گشت و گذار شما ناقص نماند. لابی برج را از دست ندهید. پس از گرفتن بلیط از لابی دیدن نمایید. دوربین هایی مختلفی در داخل برج دوقلو کوالالامپور قرار دارد که به شما کرایه داده می شود و به وسیله آن می تواند کل شهر را دیدن نمایید.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

قوانین بازدید از برج دوقلو کوالالامپور

اگر بلیطی خریداری نموده اید و دیگر قصد بازدید ندارید امکان استرداد بلیط برای شما فراهم نمی باشد. کودکانی که کمتر از ۱۲ سال هستند می بایست حتماً با همراه وارد شوند. در برج، حمل هرگونه چمدان ممنوع است. خوردن و آشامیدن در حین قدم زدن در برج کوالالامپور ممنوع است. با بازدید از برج کوالالامپور شاید کمی در فکر فرو روید که چطور چنین سیستم گسترده ای بنا شده است؟

توجه نمایید که یک ایده و یا حتی یک رؤیا اگر رها شود هیچ ارزشی ندارد تنها زمانی می تواند نتیجه دهد که از پل های نمی توانم به دقت گذر نمایید. جسارت در نهایت بهترین نتیجه را خواهد داشت. ساخت برج کوالالامپور سبب شد که مالزی در جهان مشهور شود هرگز چنین موضوعی اتفاقی نخواهد بود. فضای برج کوالالامپور چه از دید داخلی و چه خارجی از معماری بسیار قدرتمندی پیروی نموده است.

برج دوقلو کوالالامپور | تور کوالالامپور | تور ارزان کوالالامپور 88851080-021

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط کوالالامپور، ویزای کوالالامپور و تور کوالالامپور ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم