دیدن برج زیبای پتروناس کوالالامپور در تور مالزی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

کشش به سمت برجهای دوقلوی پتروناس جادار و زیبا زیبا KLCC پارک که ویژگی های یک مسیر دویدن، مسیرهای پیاده روی، یک چشمه آب و استخر آبچر برای کودکان است. علاوه بر این بازار و پارک ها، برجهای دوقلوی پتروناس دارای یک میزبان از جاذبه های دیگر از جمله گالری هنر پتروناس و مرکز کنوانسیون کوالالامپور. به علاوه مرکز علوم Petrosains است که در اینجا در داخل سوریا KLCC مجموعه: آن مرکز کشف تعاملی علوم نمایشگاه نمایشگاه مربوط به صنعت نفت، از منشاء نفتی در عصر دایناسورها به آخرین محصولات مبتنی بر نفت است. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه ترین برجهای دوقلوی پتروناس “THE دوان Filharmonik پتروناس سالن کنسرت، محل برگزاری منجر جنوب شرقی آسیا برای موسیقی کلاسیک است. واقع در بین دو برج، طراحی معماری از امکانات است که ستایش به عنوان یکی از بهترین سالن های کنسرت جهان به دست آورده، بر طراحی زمان مفتخر سالن کنسرت اروپا از قرن ۱۹ است. سالن کنسرت میزبان به برخی از استعدادهای محترم ترین موسیقی جهان بازی کرده است و خانه را به ارکستر فیلارمونیک مالزی است.
تنظیم در سطح ۸۶ است برجهای دوقلوی پتروناس، عرشه مشاهده، که در آن بازدید کنندگان می توانند یک دیدگاه نزدیک از منار مخروطی برج و همچنین صفحه نمایش دیجیتال و نمایشگاه از تاریخ برج را دریافت کنید. Skybridge دو آراسته در برجهای دوقلوی پتروناس یکی از عمده آن تساوی به عنوان آن ارائه می دهد دیدگاه های شگفت انگیز از شهرستان. به غیر از اجازه دادن به مستاجران از برج به حرکت از یک ساختمان به سر دیگر بدون نیاز به رفتن به سطح زمین، Skybridge همچنین به عنوان یک مسیر خروج اضطراری عمل می کند. توجه داشته باشید یک پاس مورد نیاز است برای ورود به پل، بنابراین مطمئن شوید که برای رسیدن به آنجا در اوایل صف می تواند طولانی.

اطلاعات برج پترونانس در تور مالزی

برج های پتروناس

برج های پتروناس

 


ارتفاع: ۱۴۸۳ فوت (۴۵۲ متر)
صاحبان: کوالالامپور مرکز شهر منابع Sendirian برهاد
معماران: سزار پلی و همکاران
مهندسین: تورنتون توماستی مهندسین
پیمانکاران: Mayjus و SKJ مشترک سرمایه گذاری
شکوه: ۱۹۹۸
افتتاح رسمی: اوت ۲۸، ۱۹۹۹

در ۱۵ آوریل سال ۱۹۹۶، شورای ساختمانهای بلند به نام برجهای پتروناس بلندترین در جهان، عبور مشعل به یک قاره جدید. اگر چه توسعه دهندگان این پروژه، یک کنسرسیوم از سرمایه گذاران خصوصی در ارتباط با دولت مالزی و پتروناس، شرکت ملی نفت، در اصل نمی مجموعه ای را به پیش افتادن از برج سیرز شیکاگو، آنها آرزوی ساخت یک بنای تاریخی اعلام شهرت کوالالامپور به عنوان یک تجاری و پایتخت فرهنگی. برج های دوقلوی نسبت زیبا با یک نسبت لاغری (ارتفاع به عرض) ۹٫۴ – – که نه تنها به عنوان ولی تخیل عمومی تصرف در طراحی معمار آمریکایی سزار پلی آنها یک طرح برنده شده است.

طراحی پلی در پاسخ پاسخ توسعهدهنده برای بیان فرهنگ و میراث مالزی با فراخوانی اسلیمی اسلامی و به کارگیری هندسه تکراری از ویژگیهای معماری مسلمان است. در طرح، یک ستاره ۸ نقطه تشکیل تور مالزی شده توسط متقاطع مربع اشاره آشکار به طراحی اسلامی است؛ خلیج منحنی و نوک تیز ایجاد یک نمای تنوری که نشان می دهد برج معبد. برج های یکسان توسط یک پل در طبقه ۴۱ مرتبط است، ایجاد یک دروازه دراماتیک به شهرستان.

ساختار بتن با مقاومت بالا، مواد آشنا به پیمانکاران آسیایی و دو بار به عنوان موثر به عنوان فولاد در کاهش نوسان است. پشتیبانی شده توسط ۷۵-توسط-۷۵ فوت هسته بتن و یک حلقه بیرونی ستون فوق العاده وسیع، برج نمایش گذاشتن یک سیستم سازه پیچیده است که مشخصات باریک آن با ظرفیت و از ۱۴،۰۰۰ به ۲۲،۰۰۰ فوت مربع از رایگان ستون فضای اداری در floo فراهم می کند

ویژگی های دیگر عبارتند دیوار پرده از سایه شیشه و فولاد ضد زنگ فولاد خورشید به پخش نور شدید استوایی؛ یک سیستم آسانسور دو طبقه با یک نقطه آسمان انتقال لابی در طبقه ۴۱ به جای هزاران نفر از افرادی که استفاده از روزانه کامل. و یک پایگاه استفاده از مخلوط دارای یک سالن کنسرت و مرکز خرید احاطه شده توسط نزدیک به هفتاد جریب پارک های عمومی و میادین.

در هر دو مهندسی و طراحی، برج های پتروناس در تصدیق گذشته و آینده مالزی، با استقبال میراث کشور در حالی که اعلام نوسازی خود موفق باشد. نتیجه نهایی، می گوید پلی، یک بنای تاریخی است که به طور خاص مالزی است، اما برای همیشه لطفا برای کوالالامپور مشخص شود.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم