بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

جزیره زیبای لنکاوی در مالزی برای افرادی که به تفریح و گشت و گذار در مناطق جدید علاقه دارند و می خواهند با مردم مختلف آشنا شوند، بسیار مناسب است. برای خرید در این جزیره زیبا بزرگترین مراکز خرید لنکاوی را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید اجناس مورد نظرتان را به راحتی پیدا و خریداری کنید. در بزرگترین مراکز خرید لنکاوی می توانید ارزان ترین خریدها را داشته باشید

آشنایی با لنکاوی

تعداد ۱۰۰ جزیره در کنار هم مجمع الجزایر لنکاوی را پدید آورده اند و این مجمع الجزایر در سواحل شمال غربی مالزی قرار دارد. بیشتر جزایر آن انبوهی از پوشش های گیاهی و جنگل های بسیار هستند. برخی نیز خالی از سکنه می باشند. مراکز خرید لنکاوی یک از علت هایی است که گردشگران را به سمت خود می کشاند تا در کنار بازدید از جاذبه های آن به این مراکز بروند.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

مراکز خرید لنکاوی

لنکاوی بیشترین شهرت خود را از مراکز خریدش کسب کرده است که سبب جذب گردشگران شده است. از سال ۱۹۸۷ به بعد این جزیره به عنوان مناطق آزاد مالزی به حساب آمده است و هزینه های گمرکی بسیاری از اجناس آن حذف شده است. این موضوع سبب شده مالزی به یک قطب خرید تبدیل شود. به علت اینکه لنکاوی هزینه گمرکی پرداخت نمی کند شما می توانید محصولاتی که می خواهید را با قیمت آزاد خریداری کنید که به طبع ارزان تر خواهد بود. هم چنین گاهی اوقات حراج های فصلی در این جزیره برگزار می شود. شما می توانید بسیاری از برندهای معروف و معتبر را از آنجا تهیه کنید. بسیاری از مردم هم خریدهای عمده خود را از این مکان انجام می دهند. محصولاتی که معاف از گمرک هستند نوشیدنی ها، سیگار، عطر، کیف های متنوع، لوازم آرایشی، شکلات، لوازم آشپزخانه و لوازم ورزشی هستند که حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از مراکز خرید دیگر واقع در لنکاوی ارزان تر هستند.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

زون لنکاوی مالزی یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی است که از شهرت بسیاری در بین مردمانش نیز برخوردار ست. محل این مرکز خرید انتهای جنوبی پانتای چنانگ مالزی است. پوشاک، عینک های آفتابی، عطر، تنباکو، شکلات و بسیاری از محصولات دیگر کالاهایی هستند که از این مرکز خرید با قیمتی ارزان می توانید تهیه کنید. اجناس سنتی، سوغاتی، رستوران و مغازه های دیدنی در این مرکز خرید وجود دارد. در حین خرید از این مرکز خرید می توانید به رستوران های آن بروید و یا به فست فودهای آن برای رفع گرسنگی سر بزنید. نوشیدنی های خنک به شما کمک می کنند با انرژی بیشتری به خریدتان ادامه دهید. دقت داشته باشید که همه مراکز خرید لنکاوی معاف از مالیات نیستند بلکه برخی از آنها این گونه شرایط را دارند که اغلب در شهر کواه قرار گرفته اند و بزرگترین مراکز خرید لنکاوی را تشکیل داده اند.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

تئو سون هات یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

تئو سون هات از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی است که معاف از پرداخت مالیات است. این مرکز خرید ۶۰ فروشگاه، ۱۲ رستوران و تعدادی مراکز دیگر دارد. تئو سون هات یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی به شمار می آید و می توانید همه محصولات مورد نیاز خودتان را از آنجا با قیمتی ارزان تهیه نمایید.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

جتی پوینت یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

در بندر اصلی لنکاوی و در فاصله ۱۵۰ متری از نمایشگاه آن مرکزخریدی به نام جتی پوینت واقع شده است که علاوه بر خرید می توانید از سرگرمی های آن لذت ببرید. از تفریحات این مرکز خرید می توان به بازی بولینگ اشاره کرد که خرید شما را با سرگرمی همراه می کند. جتی پوینت یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی دارای ۲ طبقه فروشگاه که معاف از مالیات هستند می باشد. این فروشگاه آماده پذیرایی از مسافران به لنکاوی در محیطی بسیار زیبا است که می توانید خریدی ارزان را در آن تجربه کنید. در طبقه همکف آن جواهرات، پوشاک و شکلات به فروش می رسد. این مرکز خرید می تواند برای کودکان لحظات شادی را فراهم کند تا از خرید کردن شما خسته نشوند. یک اسکله در کنار این مرکز خرید قرار دارد که می توانید در آن به سفر دریایی بپردازید.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

پانتای سنانگ لنکاوی یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

مرکز خرید پانتای سنانگ لنکاوی یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی است که دارای دو طبقه فروشگاه می باشد. این فروشگاه برای کسانی که به دنبال سوغاتی نیستند و می خواهند آسایش بیشتری برای خرید داشته باشند، محل مناسب و آرامی ست.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

آتما آلام باتیک ویلیج یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

یکی از مراکز خرید مطرح و یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی، آتما آلام باتیک ویلیج می باشد که یک گالری هنری نیز به شمار می آید. در این مرکز خرید محصولات یک کارخانه نساجی به فروش می رسد. اگر به اجناس سنتی علاقه دارید، این مرکز خرید اجناس سنتی مالزیایی را نیز به فروش می رساند.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

فروشگاه کوکو عرضه کننده شکلات

فروشگاه کوکو در لنکاوی به فروش شکلات و کاکائو اختصاص دارد. این فروشگاه در دنیای زیر آب لنکاوی در طبقه پایین آن وجود دارد که به عنوان بزرگترین مرکز خرید لنکاوی برای فروش شکلات، محصولات ارزانش را به شما عرضه می کند. همه نوع شکلات و کاکائو با قیمتی ارزان در این فروشگاه قابل تهیه است.

پنج شنبه بازار در لنکاوی

یکی از معروف ترین بازارهای شبانه که در بازارهای هفتگی در لنکاوی برپا می شود بازار شبانه تیمویانگ است. در این بازار همه نوع محصولی وجود دارد که می توانید به راحتی آنها را خریداری نمایید. این بازارهای هفتگی در روز پنج شنبه دایر می شوند و از مسافران لنکاوی استقبال می کنند.

مرکز خرید حاجی اسماعیل لنکاوی

محصولات ارائه شده در مرکز خرید حاجی اسماعیل واقع در لنکاوی پوشاک، کیف، وسایل آشپزخانه و چمدان است که هزینه گمرکی ندارند. قنادی های بسیاری در آن وجود دارد که شهرت یافته اند. برای تهیه شکلات های معروف مثل هرشی و کادبوری می توانید به این مرکز خرید مراجعه کنید.

مرکز خرید ژئو پارک لنکاوی

ژئو پارک مرکز خریدی است که در نزدیکی باجه بلیت فروشی تله کابین قرار گرفته است. برای خرید سوغاتی این مرکز خرید ایده آل است. لباس هایی با طرح های خاص روی پارچه در این مرکز خرید به فروش می رسد. برای کودکان فروشگاه های اسباب بازی و لباس مطابق با مد روز وجود دارد. در بزرگترین مراکز خرید لنکاوی، لذت خرید کنار خانواده را تجربه خواهید کرد.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی

یکی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید لنکاوی مرکز خرید نمایشگاه است که تعداد بالایی رستوران و فست فود دارد. برای گردش، تفریح و استراحت مکان خوبی به شمار می آید. برای چنج پول هایتان و دسترسی به صرافی می توانید به این مرکز خرید رفته و واحد پولتان را تغییر دهید. محصولات این مرکز خرید معاف از مالیات می باشند.

ساگا لنکاوی از بهترین مراکز خرید لنکاوی

برای خرید پوشاک، لوازم خانگی برند و سرامیک های زیبا می توانید به یکی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید لنکاوی یعنی ساگا لنکاوی سر بزنید. این فروشگاه نیز معاف از مالیات است. انواع شکلات، لوازم آشپزخانه، سیگار و تنباکو با قیمتی ارزان در این مرکز خرید ارائه می شود. ساختمان ها و فروشگاه های این مرکز خرید بسیار شیک و زیبا هستند.

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید لنکاوی 88851080-021

مرکز خرید کوت د پرفوم لنکاوی

برای خرید عطر و ادکلن های معتبر چه برای خود و چه برای سوغاتی می توانید به یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی به نام کوت د پرفوم سر بزنید. برندهایی به نام dior و DKNY با قیمتی استثنایی در این مرکز خرید به فروش می رسد. می توانید عطر مرد علاقه خودتان را از قفسه های عطر و ادکلن آن انتخاب نمایید. برندهای دیگری همچون marc Jacobs، prada، Thierry mugler و Roberto cavalla در این مرکز خرید وجود دارند.

مرکز خرید آل ایخسان لنکاوی مرکز خریدی ورزشی

برای تهیه کالاهای ورزشی مورد نیازتان با قیمتی ارزان می توانید به مرکز خرید آل ایخسان که یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی است، سر بزنید. همه نوع لوازم ورزشی مثل کفش ورزشی، قمقمه ورزشی، کیف و پوشاک در این مرکز خرید عرضه می شود. محصولاتی با کیفیت بالا و برندهای معتبر را می توانید در این مکان پیدا کنید.

مرکز خرید اسپا شاپ لنکاوی

مرکز خرید اسپا شاپ لنکاوی واقع در شهر کواه مرکز فروش لوازم آرایش با برندهای مختلف و انواع لوازم بهداشتی یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی است. صابون های خوش عطر، روغن های ماساژ و … را با قیمتی استثنایی در یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی می توانید تهیه کنید. برای تهیه لوازم بهداشتی خود به این فروشگاه سر بزنید.

مرکز خرید آسیا اونیو لنکاوی یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

برای خرید لباس های سنتی مردم مالزی و لنکاوی می توانید به مر کز خرید آسیا اونیو یکی از بزرگترین مراکز خرید لنکاوی مراجعه کنید. در این فروشگاه محصولاتی با قیمت مناسب به فروش می رسد که شاید در نگاه اول فکر کنید وسایل آن مناسب خرید شما نباشد اما با رفتن به آنجا نظرتان عوض خواهد شد. این مرکز خرید به فروش عمده کفش های متنوع با برندهای گوناگون، دمپایی های دست دوز و کفش می پردازد. این مرکز خرید در کنار مرکز اطلاعاتی ژئو پارک قرارگرفته است.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط لنکاوی، ویزای لنکاوی و تور لنکاوی ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم