بهترین زمان سفر به لنکاوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

بهترین زمان سفر به لنکاوی

یکی از تور های مهم سایت ما سفر به لنکاوی مالزی با تور لنکاوی است. سفر به لنکاوی یکی از تجربه های خاص خواهد شد. لنکاوی یکی از تورهای به روز و پرطرفدار دفاتر و آژانس های هواپیمایی محسوب می شود. در ادامه به بررسی کلی منطقه لنکاوی و همچنین شرایط بهترین زمان سفر به لنکاوی می پردازیم.

درباره لنکاوی (langkawi) مالزی

جزایر زیبایی در مالزی وجود دارند که تشکیل شده از تقریباً صد جزیره هستند که در محل برخورد تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان قرار دارند. در زبان رسمی و محاوره ای مالزی، لنکاوی به معنی عقاب قهوه ای است. همچنین لازم به ذکر است که جزایر لنکاوی قابل سکونت نیستند چون بیشتر آن ها از جنگل ها و فضاهای پر درخت تشکیل شده اند و عملاً جایی برای زندگی محسوب نمی شوند و فقط جنبه تفریحی و گردشگری دارند. لازم به ذکر است در سال های بسیار دور به دلیل داشتن جنگل های پر درخت، این منطقه معمولاً پاتوق دزدان دریایی بود و همین یکی از دلایلی است که گردشگران بسیار مشتاق هستند تا سفر به لنکاوی را در بهترین زمان سفر به لنکاوی تجربه کنند.

آب و هوا لنکاوی مالزی

جزایر لنکاوی به دلیل داشتن منطقه ساحلی، از دمای نسبتاً شرجی و گرم برخوردار است. رطوبت هم یکی دیگر از معیار های آب و هوای مالزی می باشد که شما باید در سفر به لنکاوی آن را در نظر داشته باشید تا از البسه نازک و خنک تر استفاده کنید. لازم به ذکر است که درجه هوای لنکاوی حدوداً بین ۲۰ الی ۳۰ در جه است. با توجه به این که آفتاب یکی از مهمان های همیشگی لنکاوی است اما وجود باران های کوتاه و زیادی که در طول سال در این منطقه می بارد، فضای دلچسبی را برای مسافران به وجود می آورد. با وجود سواحل با امکانات و طبیعت زیبا و بکر این منطقه  سفر به لنکاوی یک سفر عالی برای گردشگران محسوب می شود.

فرهنگ لنکاوی مالزی

یکی از معروف ترین افسانه های حال حاضر در لنکاوی مالزی، افسانه دختر زیبا و جوانی به نام mohsuri است که مردم بسیار آن را شنیده اند و اگر در سفر به لنکاوی از ماشین هایی که تور لنکاوی را انجام می دهند سؤال کنید، حتماً مناطق مربوط به این افسانه را به شما نشان خواهند داد. همچنین مردم محلی بر این باورند که در جزیره دایانگ بانتینگ خون آشامی زندگی می کند. هیچ کس شجاعت لازم برای رفتن به چنین مکانی را ندارد و روستاییان بر این باورند که او در غار های این منطقه پنهان شده است. آبشارهای تلاگا یکی دیگر از افسانه ها را شامل می شوند. مردم بر این باورند که زنانی که دچار ناباروری هستند، اگر در این رودخانه شنا کنند شفا می یابند چون یک پری در زمان های قدیم در این رودخانه شنا کرده است. هر کدام از این فرهنگ ها، عقاید و افسانه ها به لنکاوی اعتبار خاصی می بخشد و برای گردشگران از جذابیت زیادی برخوردار است.

آداب و رسوم لنکاوی

سفر به لنکاوی برای خیلی از گردشگران به دلیل داشتن آداب و رسوم این منطقه بسیار جذاب است. مردم مالزی معمولاً در سال تعداد زیادی گردشگر را در کشور خود می بینند و آشنا به عقاید و رسوم و زبان مردم اکثر نقاط جهان هستند. پس رفتاری گرم و باب میل شما انجام می دهند و شما از گپ زدن با آن ها لذت خاصی خواهید کرد و بهترین زمان سفر به لنکاوی را تجربه می کنید. تجربه بودن در یک منطقه و یک آداب و رسوم جدید را با سفر به لنکاوی تجربه می کنید و در کنار تفریح، به دانش جغرافیایی و تاریخی شما نیز افزوده خواهد شد.

اطلاعات پرواز لنکاوی

در سفر به لنکاوی با تور لنکاوی ممکن است سؤال هایی برای شما پیش آید در رابطه با فرودگاه و پرواز های لنکاوی است. در این بخش سعی می کنیم تا ابهامات شما را در مورد اطلاعات پرواز سفر به لنکاوی بر طرف کنیم. لنکاوی دارای یک فرودگاه بین المللی به نام ” فرودگاه بین المللی لنکاوی” است. نکته قابل توجه در مورد فرودگاه لنکاوی این است که شما معاف از گمرک هستید. همچنین وسایل حمل و نقل عمومی از در اصلی فرودگاه لنکاوی برای شما آماده هستند تا خدمات لازم را ارائه دهند. فرودگاه لنکاوی  پروازهایی به صورت منظم به مقصد گوانگژو، سنگاپور، کوالالامپور، چین و مالزی را دارد. تهران با لنکاوی حدوداً ۷۰۰۰ کیلومتر از یکدیگر فاصله دارند که تقریباً ۱۳ ساعت پرواز شما در سفر به لنکاوی به طول می انجامد. البته این زمان نسبت به زمان سفر و شرکت های هواپیمایی و وضعیت هوا مقداری متفاوت است. اگر در سفر به لنکاوی نگران تعیین بهترین زمان سفر به لنکاوی و نگران اختلاف ساعت هستید، لازم به ذکر است که اختلاف ساعت لنکاوی با تهران-ایران حدوداً ۴ ساعت و نیم است.

گردشگری لنکاوی مالزی

گردشگران حاضر در سفر به لنکاوی بیشتر به دلیل جاذبه های تفریحی در این مکان حضور دارند. اما در این بین عده ای هستند که جاذبه های گردشگری لنکاوی  آن ها را مجذوب خود کرده است، برای مثال: ماسه های سفید، نسیم ملایم، آب های روشن کریستالی، آبشارهای آرام و فضایی آرامش بخش، مناسب تفریحات بی سر و صدا و آرام است که برای شما آرامشی غیر قابل وصف را می سازند. لازم به ذکر است طبیعت زیبا، درختان استوار و جنگل های تو در تو که در لنکاوی موجود است، یکی دیگر از دلایل جذب توریست و سفر در بهترین زمان سفر به لنکاوی در این منطقه زیبا است.

سفر به لنکاوی مالزی

برای تعیین بهترین زمان سفر به لنکاوی باید گفت سفر به لنکاوی در همه فصول سال امکان پذیر است اما در فصل بهار بارندگی بیشتر بوده و شما گرمای هوا را حس نخواهید کرد. در حال حاضر بزرگ‌ ترین جزیره موجود در تور لنکاوی، جزیره ای به نام پولائو است. پولائو برای مردم مالزی به عنوان یک جزیره افسانه ای یاد می شود و یکی از مهم ترین جزایر لنکاوی محسوب می شود. با توجه به اینکه این مناطق معاف از پرداخت مالیت و همچنین حق گمرکی است، پس شما با پرداخت کمترین هزینه می توانید در یک زمان طولانی در این جزایر به تفریح و گشت و گذار بپردازید. پس اگر برای زمستان نیز قصد سفر به لنکاوی را دارید، هیچ جای نگرانی نیست چون لنکاوی یک سرزمین چهارفصل است و دراین  فصل نیز جاذبه های گردشگری خاص خود را دارد که هر کدام هیجان خاصی را برای شما و خانواده عزیزتان به ارمغان می آورد.

تور لنکاوی مالزی

برای تعیین بهترین زمان سفر به لنکاوی دانستن عادات غذایی آن ها بسیار کمک کننده است. غذاهای دریایی یکی از پرطرفدار ترین وعده های غذایی در مالزی و مخصوصاً مناطق لنکاوی است. جزایر لنکاوی به دلیل داشتن منطقه دریایی، دارای ماهی های تازه ای در بازار خود هستند. رستوران های پرطرفدار این منطقه در شهرک های کواه، سنانگ، و سواحل تنگاهو کوک قرار دارند که در بین گردشگران و مردم مالزی بسیار معروف هستند. لازم به ذکر است هتل های مالزی دارای غذاهای بین المللی و با کیفیت بالا هستند پس هیچ نگرانی از بابت غذا نداشته باشید. در این تور شما از فرودگاه ترانسفر می شوید و دیگر لازم نیست تا نگرانی بابت پیدا کردن آدرس و سردرگمی داشته باشید. سفر به لنکاوی یک تجربه جدید و خاص است که حتما توصیه می شود از طریق تور ما این سفر زیبا و فوق العاده را تجربه کنید تا در کنار یک تفریح خوب، لحظات آرام و امنی نیز همراه شما باشد.

بهترین زمان سفر به لنکاوی

بهترین زمان سفر به لنکاوی در ۴ ماه اول سال است البته سفر به لنکاوی در همه فصول سال امکان پذیر است اما در فصل بهار بارندگی بیشتر بوده و شما شدت گرمای هوا را کمتر حس خواهید کرد. سفر به لنکاوی پر از هیجان و لحظات به یادماندی است، پس سعی کنید در فصولی سفر کنید که روزها بلندتر هستند. البته لازم به ذکر است که لنکاوی به دلیل داشتن فضاهای گردشگری فراوان، شب های بسیار زیبایی را دارد. همچنین مناطق ساحلی لنکاوی نیز در شب برنامه های ویژه ای دارند که تجربه خاصی را برای شما رقم خواهند زد.

جاذبه های گردشگری لنکاوی

لنکاوی دارای مناطق گردشگری زیادی است از جمله جزیره ی دریایی آیلند هاپینگ (Island Hopping) که دارای آب شیرین و در کنار جزیره میمون ها قرار دارد که یکی از مناطق معروف لنکاوی است. پارک کروکودیلها یکی دیگر از جاذبه های گردشگری لنکاوی است که تجربه غذا دادن به کروکدیل ها را برای شما به ارمغان می آورد و یکی از پرهیجان ترین مناطق لنکاوی مالزی است. همچنین شما در سفر به لنکاوی می توانید از مناطق زیر نیز دیدن کنید: جزیره لنکاوی، میدان عقاب، پل هوایی لنکاوی، آکواریوم لنکاوی، باغ برنج لامان، آبشارهای تلاگا توجو، پارک دریایی پولائو پایار و غیره.

سفر به لنکاوی یکی از تجارب خاص و به یادماندنی برای شما است. همچنین با توجه به اینکه بهترین زمان سفر به لنکاوی در همین فصل است پس سعی کنید تا لنکاوی را برای مقصد تفریحات و سفر خود انتخاب کنید. از نظر اقتصادی نیز مالزی یکی از کشور های کم خرج برای ایرانیان محسوب می شود و شما می توانید با هزینه ای معقول، از تمامی امکانات در لنکاوی استفاده کنید.

 گشت و گذار در لنکاوی یقیناً یکی از بهترین خاطرات شما خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور مالزی و تور لنکاوی با کارشناسان ما در آژانس گردشگری سفری دیگر تماس بگیرید. شماره تماس ما ۸۸۸۵۱۰۸۰ است.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم