بهترین مراکز خرید سنگاپور

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

بهترین مراکز خرید سنگاپور

برای اکثر مسافران، رفتن به تور سنگاپور دو دلیل عمده دارد. بازدید از دیدنی های سنگاپور و همچنین خرید از مراکز خرید سنگاپور. کشور کوچک سنگاپور آنقدر سرگرمی دارد که حتی یک دقیقه از وقتتان را در این کشور بیهوده تلف نخواهید کرد.

تنوع مراکز خرید سنگاپور آنقدر زیاد است که مسافران سنگاپور به یک دلیل به این کشور سفر کند: آنقدر خرید کنند که از حال بروند. تراکم مراکز خرید سنگاپور نسبت به هر کشور دیگری در آسیا بالاتر است. مسافران تور سنگاپور، با طیف وسیعی از فروشگاه ها روبرو هستند.

اصلی ترین منطقه برای خرید در سنگاپور، خیابان اورچارد است که خانه ی مراکز خرید بزرگی نظیر ION Orchard و Ngee Ann City Mall است. این مراکز خرید هم در میان اهالی محلی و هم در میان مسافران تور سنگاپور محبوب و معروف اند.

مراکز خرید سنگاپور

ION Orchard

با یک معماری مدرن، ساختمان مرکز خرید ION خود جزو دیدنی های سنگاپور است. به مرکز خرید ION Orchard خوش آمدید، شاهکار معماری ای از شیشه، مرمر و فلز که در خود نام های بزرگ صنعت مد و جواهرات را جای داده است. اگر قصد خرید از برندهای لوکس و گران قیمت دارید، سری به این مرکز خرید بزنید. این مجموعه روزانه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ فعالیت میکند.

مراکز خرید سنگاپور

VivoCity

سنگاپور به داشتن بزرگترین مراکز خرید در آسیا معروف است. اما هیچ کدام از این مراکز خرید بزرگ تر و درخشان تر از VivoCity نیست. این مرکز خرید که در HarbourFront واقع شده، نه تنها محلی برای خرید است، بلکه سرگرمی های بسیار و غذاخوری های مدرنی را در خود جای داده است.

بزرگترین سینمای سنگاپور، بزرگترین اسباب بازی فروشی، آمفی تئاتر و چهار فودکورت در این مرکز واقع شده اند. حتی اگر هوس خرید ندارید، بازدید از این مرکز ۱ میلیون فوت مربعی خالی از لطف نیست. ساعات کار این مرکز از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ است.

مراکز خرید سنگاپور

paragon

یکی دیگر از مراکز خرید سنگاپور، مرکز خرید پاراگون واقع در خیابان اورچارد است. این مرکز خرید خانه ی برندهای لوکسی  از سراسر جهان است. مرکز خرید پاراگون در شش طبقه ساخته شده و در آن فروشگاه های مد، غذاخوری ها، بوتیک های ورزشی و دفاتر طراحی و معماری وجود دارند.

مراکز خرید سنگاپور

Bugis Junction

اما یکی از جذابترین و متفاوت ترین مراکز خرید در سنگاپور، Bugis Junction است. بخشی از این مرکز خرید داخلی و بخش دیگر در هوای باز است. این مرکز خرید دسترسی مستقیم به ایستگاه MRT خیابان Bugis و چند ایستگاه با مرکز سنگاپور فاصله دارد. ساعات کار این مرکز خرید نیز از ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ است.

مراکز خرید سنگاپور

Far East Plaza

یکی از قدیمی ترین مراکز خرید سنگاپور که در خیابان اورچارد واقع شده، مرکز خرید Far East Plaza است. نوجوانان زیادی برای خرید از برندهای کمتر شناخته شده و اجناس قابل چانه زنی به این مرکز خرید می آیند. در مرکز خرید Far East Plaza بیش از ۸۰۰ فروشگاه خرده فروشی وجود دارد که در شش طبقه واقع شده اند.

بهتر است برای خرید از این مرکز خرید در روزهای هفته به آنجا بروید چرا در روزهای آخر هفته این مرکز بسیار شلوغ میشود. اگر مقصودتان خرید از برندهای پرآوازه و بسیار گرانقیمت نیست، این مرکز محل مناسبی برای خرید است.

غذاخوری های بسیاری هم در این مرکز یافت میشوند که اکثر آنها آسیایی با تمرکز بر روی غذای چینی است. اکثر غذاخوری ها ارزان قیمت اند و به سرو صبحانه و نهار و شام میپردازند. این مرکز هر روز در ساعت ۱۰:۰۰ باز میشود و تا ساعت ۲۲:۰۰ به کار خود ادامه میدهد.

مراکز خرید سنگاپور

Ngee Ann City

مرکز خرید Ngee Ann City در خیابان اورچارد سنگاپور واقع شده است. در این مجموعه، فروشگاه های برندهای معتبر جهان، کتاب فروشی، سالن های زیبایی و رستوران وجود دارد. جالب است بدانید که از طبقه ی زیرزمینی دوم این مجموعه تا طبقه ی چهارم در اختیار فروشگاه چندمنظوره ی بزرگی به نام Takashumaya است.

نام های بزرگ و گرانقیمت صنعت مد مانند گوچی و ورساچه گرفته تا نام های کوچکتر و مقرون به صرفه تر نظیر زارا و مانگو را میتوانید در این مجموعه بیابید. این مرکز خرید تنها مجموعه ای برای خرید نیست. میتوانید در این مجموعه به گشت و گذار و تفریح بپردازید و در رستوران های آن غذا میل کنید.

ساعات کار این مرکز خرید از ۱۰:۰۰ الی ۲۲:۰۰ است. با این وجود رستوران های این مجموعه تا ساعت ۲۳:۰۰ به فعالیت خود ادامه می دهند.

برای رسیدن به این مرکز خرید سوار یکی از خطوط MRT شوید و در یکی از ایستگاه های Orchard یا Somerset از MRT پیاده شوید. این مرکز خرید به دو برج اداری و یک مرکز پزشکی که در طبقه ی هشتم برج B قرار دارد متصل است.

مواردی که ذکر شد تنها تعداد انگشت شماری از مراکز خرید و تفریح بسیار سنگاپور بود. در پست های بعدی به توصیف مفصل هر یک از مراکز میپردازیم. در صورت نیاز به دانستن هر گونه اطلاعات دیگر با کارشناسان ما در آژانس سفری دیگر تماس بگیرید.

همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر آماده ی ارائه ی اطلاعات کامل در مورد تور سنگاپور، مراکز خرید سنگاپور و مراکز تفریحی این کشور به شما هستند. با شماره ی ۸۸۸۵۱۰۸۰ با ما در تماس باشید.

 

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم