بهترین مراکز خرید لنکاوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

بهترین مراکز خرید لنکاوی

مراکز خرید لنکاوی جزو جذابیت های این جزیره هستند. اگر از مسافرین تور لنکاوی در مورد دلایل سفرشان به این جزیره بپرسید قطعاً یکی از جواب ها این خواهد بود: برای خرید به لنکاوی میروم. چرا؟ به دلیل آنکه از سال ۱۹۸۷ دولت مالزی لنکاوی را یک جزیره آزاد اعلام کرد.

بدین معنا که کالاهای بیشمار و متنوعی به این جزیره وارد میشوند که میتوان آنها را به قیمت آزاد خریداری کرد. اما اجناسی که در این جزیره پیدا میشوند چه هستند؟ خب، تعداد و تنوع اجناس بالاست، به همین دلیل برخی لنکاوی را بعنوان بهشت عاشقان خرید توصیف میکنند.

اقلامی از قبیل هدایا و سوغات، جواهرات و ساعت، نوشیدنی و تنباکو، شکلات، عطر، لباس، دوربین، لوازم الکترونیکی، لوازم خانه، وسایل آشپزخانه و بسیاری وسایل دیگر را میتوانید در لنکاوی به قیمت آزاد خریداری کنید.

اما این بدان معنا نیست که تمامی فروشگاه های داخل جزیره آزاد هستند. تنها برخی فروشگاه های خاص آزاد هستند و خوشبختانه تعدادشان هم کم نیست. مرکز تجمع مراکز خرید لنکاوی من جمله فروشگاه های آزاد در شهر کوآه قرار دارد.

مجموعه های خرید (ساختمان هایی چند طبقه و چند منظوره) و تک فروشگاه های خیابانی بسیاری در این شهر واقع شده اند. پس از این شهر، بهترین منطقه برای خرید پانتای سنانگ است که بواسطه ی ساحل زیبا و رستوران های دلپذیرش، در میان گردشگران تور لنکاوی جزو محبوب ترین مراکز خرید لنکاوی است.

در این بخش از جزیره دکه های کنار خیابانی وجود دارند که انواع اقلام را میفروشند، همچنین فروشگاه های معمولی، مرکز خرید سنانگ و فروشگاه های آزاد نیز در این منطقه یافت میشوند. به این نکته توجه داشته باشید که تعدادی از فروشگاه ها (حتی فروشگاه های آزاد) وجود دارند که ارزان تر از دیگر اماکن اند. پس باید پیش از خرید بدانید کجا میروید.

در میان اجناس مختلف موجود در مراکز خرید لنکاوی، پرفروش ترین جنس، صندل های این جزیره هستند. صندل های جلوباز بیشترین میزان فروش را بخصوص در میان گردشگران دارند. این صندل ها آنقدر در این جزیره محبوب اند که حتی در سوپرمارکت ها و فروشگاه های خرید سوغات نیز یافته میشوند.

از نظر اجناسی که در یک فروشگاه به فروش میرسند، مراکز خرید لنکاوی را میتوان به چند دسته تقسیم بندی کرد. اقلامی که گمرک به آنها تعلق نمیگیرد مانند شکلات، نوشیدنی، سیگار، لوازم آرایشی و عطر، کیف های مسافرتی و چمدان، لوازم آشپزی و آشپزخانه، لوازم ورزشی و غیره را میتوان بسیار ارزان تر از نقاط دیگر مالزی خرید.

اگر علاقه مند به خرید از صنایع دستی و هنری هستید، فروشگاه های بسیاری را در لنکاوی خواهید یافت که چنین اقلامی را عرضه میکنند. در این جزیره هنرمندان بسیاری وجود دارند که هنر دست خود را در معرض فروش میگذارند. این صنایع شامل صنایع چوبی، نقره و بسیاری صنایع دست ساز دیگر هنرمندان این جزیره است.

برای دوستداران خرید عطر و لوازم آرایشی، لنکاوی مانند بهشت است. میتوانید تمامی برندهای آرایشی دنیا را در این جزیره بیابید. با این وجود برخی فروشگاه ها بسیار گرانقیمت هستند. وقتی بحث خرید عطر و لوازم آرایشی در میان است، تنها برخی فروشگاه بصورت تخصصی به فروش این اقلام میپردازند.

لنکاوی مرکزی برای خرید جواهرات نیز بشمار میرود. اگر محل فروشگاه های درست این اجناس را بدانید، میتوانید جواهرات را بین ۲۵ تا ۳۰ درصد ارزان تر از دیگر نقاط مالزی بیابید. علاوه بر  این برخی فروشندگان جواهرات گارانتی مادام العمر برای محصول خود به مشتری میدهند.

برای خرید محصولات خود جزیره مانند روغن های طبیعی مختلف و گیاهان دارویی و یا برای خرید لوازم خیاطی برای لباس های محلی باید جاهایی بروند که محلی ها میروند.

محبوبترین اقلام آزادی که در تور لنکاوی میتوانید بیابید عبارتند از:

– شکلات: در این جزیره شکلات ها را میتوان ۳۰ تا ۴۰ درصد ارزان تر از کوالالامپور یافت و با دیدن تنوع بالای شکلات ها شگفت زده خواهید شد. در برخی تاریخ های خاص هم آفرهایی نظیر “یکی بخر دوتا ببر” را در فروشگاه ببینید.

مراکز خرید لنکاوی

– سیگار: این اقلام نسبت به کوالالامپور بسیار ارزانتر عرضه میشوند. اما از فرودگاه سیگار و اقلام مشابه نخرید چراکه بسیار گرانند.

– برندهای مختلف عطر: عطرهای مختلف از برندهای مختلف را میتوانید در لنکاوی بسیار ارزانتر از کوالالامپور پیدا کنید.

– کیف و چمدان: اگر به قصد خرید به لنکاوی میروید و تصمیم دارید که با بار بسیار به خانه بازگردید خریدن یک چمدان یا کیف اضافه ایده ی خوبی است. میتوانید در تور لنکاوی خود چمدان های تقلبی برندهای معتبری را بیابید. اما این نوع چمدان ها با اینکه نسخه ی تقلبی برندهای خود هستند باز هم از کیفیت خوبی برخوردارند و بسیار ارزان اند. برندهای اصلی را نیز میتوان با تخفیف های خوب پیدا کنید.

– کفش و پاافزار: برندهای اصیلی نظیر نایک و آدیداس را میتوانید با تخفیف های خوب در این جزیره بخرید.

همانطور که گفته شد مراکز خرید لنکاوی که معاف  از گمرک هستند بسیار اند. این فروشگاه ها در سطح جزیره پراکنده شده اند و به وفور یافت میشوند. کوآه بعنوان مرکز جزیره، محل تجمع مراکز خرید لنکاوی بخصوص مراکز خرید آزاد است.

بیش از ۲۰ فروشگاه و مجوعه ی خرید در کوآه وجود دارند که اقلام آزاد عرضه میکنند. برخی از آنها درون شهر هستند میتوانید با یک پیاده روی کوتاه به آنها برسید، در حالیکه برای رسیدن به دیگر مراکز خرید آزاد میبایست تاکسی بگیرید. پس بعنوان یک گردشگر مطمئن شوید که به این شهر سری میزنید.

دیگر منطقه ای که مراکز خرید آزاد در آن متمرکز شده اند منطقه ی ساحلی-گردشگری سنانگ است. اگر محل اقامتتان در پانتای سنانگ انتخاب میکنید و تمایلی برای رفتن به کوآه ندارید، میتوانید خریدهای با قیمت مناسب خود را در این ناحیه انجام دهید.

مراکز خرید لنکاوی

محل دیگری که بعنوان منطقه خرید آزاد حساب میشود فرودگاه لنکاوی است. اگر در زمان اقامتتان در جزیره وقت کافی برای خرید پیدا نکردید، آخرین شانس شما خرید در فرودگاه لنکاوی است، البته اگر با هواپیما قصد خروج از جزیره را داشته باشید.

بهترین قسمت اقامت شما در لنکاوی این است که در مدت زمان اقامت خود در جزیره، به بخش فروش اقلام معاف از گمرک فرودگاه نیز دسترسی دارید. میتوانید اکثر اقلام آزاد نظیر لوازم آرایشی، عینک های آفتابی، لباس و … را در فرودگاه بیابید.

با این وجود قیمت های اقلام آزاد در فرودگاه لنکاوی بسیار بیشتر از مراکز خرید لنکاوی است. پس تنها اگر مجبور بودید و انتخاب دیگری نداشتید، خریدهای خود را در فرودگاه لنکاوی انجام دهید.

مراکز خرید لنکاوی

با اینکه خرید از مراکز خرید لنکاوی دلیل اصلی سفر به این جزیره است، اما این جزیره تنها محلی برای خرید نیست. دیدنی های لنکاوی نیز در نوع خود بینظیرند. در مطالب بعدی به توصیف دیدنی های لنکاوی میپردازیم.

همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر آماده ی ارائه ی تمامی اطلاعات مورد نیاز شما چه در مورد مراکز خرید لنکاوی و چه در مورد دیدنی های این جزیره به شما هستند. با ما با شماره تماس ۸۸۸۵۱۰۸۰ و یا از طریق کانال و گروه تلگرامی مالزی سفری دیگر در ارتباط باشید.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم