بوکیت بینتانگ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

بوکیت بینتانگ

بوکیت بینتانگ محله معروفی در شهر کوالالامپور است. اکثر مراکز خرید و تفریحی معروف کوالالامپور در این ناحیه هستند. بنابراین اکثر مسافران تور مالزی سعی میکنند در این منطقه اقامت داشته باشند. به لطف مرکزیت این منطقه، دسترسی به آن از تمامی نقاط کوالالامپور آسان است.

بوکیت بینتانگ

بوکیت بینتانگ محل تجمع نام های بزرگ صنعت مد است. در این خیابان قدم بزنید و نام هایی نظیر کوتور، رولکس، هرمس، فندی و پرادا از نظر بگذرانید. یکی از مراکز خرید کوالالامپور که در خیابان بوکیت بینتانگ واقع شده را انتخاب کنید و گشت و گذار خود را از آنجا آغاز کنید.

خیابان اصلی این محله، هم نام با خود منطقه است و هم در میان افراد محلی و هم بین گردشگران تور مالزی بخصوص جوانان منطقه ی محبوبی است. این منطقه درون منطقه ی موسوم به مثلث طلایی کوالالامپور قرار گرفته است و از خیابان راجا چولان شروع شده و به خیابان پودو منتهی میشود.

بوکیت بینتانگ

دو خیابان معروف دیگری که در این منطقه واقع شده اند، خیابان سلطان اسماعیل و خیابان ایمبی هستند. خیابان معروف امپنگ که خانه ی برج های دوقلوی پتروناس است نیز تقریباً به موازات خیابان بوکیت بینتانگ واقع شده و محل قرارگیری معروفترین هتل های کوالالامپور است. همانطور که گفته شد منطقه ی بوکیت بینتانگ محل اجتماع مراکز خرید کوالالامپور و هتل های معروف در این شهر  است. اما این پایان داستان نیست. با ما همراه باشید تا دیدنی های کوالالامپور در محله ی بوکیت بینتانگ را بیشتر بشناسیم.

درون این منطقه، خیابانی به نام چانکات بوکیت بینتانگ قرار گرفته است. خیابانی معروف سرشار از تفریحات متنوع که در ساعات پایانی روز و علی الخصوص در روزهای آخر هفته مملو از جمعیت میشود. خیابانی که در آن تعداد زیادی از بارها و رستوران های نام دار کوالالامپور واقع گشته اند.این خیابان دقیقاً عمود بر خیابان بوکیت بینتانگ بوده و دسترسی به آن بسیار ساده است. علی الخصوص اگر در یکی از هتل های مثلث طلایی کوالالامپور ساکن باشید. ساختمان های درون این خیابان در نوع خود یکتا هستند. اکثر رستوران های این خیابان غذاهای غربی سرو میکنند.

بوکیت بینتانگ

خیابان Alor هم در منطقه ی بوکیت بینتانگ و به موازات خیابان اصلی واقع شده است. این خیابان معروف شهر کوالالامپور، منبع خوراکی های محلی مالزیایی است. رستوران های چینی که به سرو غذاهای دریای میپردازند نیز در این خیابان واقع شده اند.از نظر سطح دسترسی، اصلی ترین سیستم حمل و نقلی که در این منطقه مورد استفاده قرار میگیرد خط مونوریل است که ایستگاه آن به نام ایستگاه مونوریل بوکیت بینتانگ، در نبش تقاطع بوکیت بینتانگ و خیابان سلطان اسماعیل واقع شده و تقریباً از تمامی ایستگاه های دیگر دسترسی دارد.

اکثر مسافرانی که به تور مالزی میروند نام مرکز خرید پاویلیون را شنیده اند. این مرکز خرید در ابتدای خیابان بوکیت بینتانگ و نزدیک به معروف ترین هتل های کوالالامپور نظیر رویال چولان، گرند میلنیوم، جی دبلیو ماریوت و وستین واقع شده است. این مرکز خرید بزرگ از ساعت ۱۰:۰۰ شروع به کار کرده و در ساعت ۲۲:۰۰ به کار خود پایان میدهد. اگر قصد خرید از پاویلیون را دارید در این ساعات به ابتدای خیابان بوکیت بینتانگ بروید و علاوه بر بازدید از پاویلیون دیگر مراکز خرید را هم بگردید.

بوکیت بینتانگ

از دیگر مراکز خرید کوالالامپور که درون منطقه ی بوکیت بینتانگ واقع شده و قیمت های مناسبی دارد، مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر است. ساختمان برجایا تایمز اسکوئر در واقع یک جفت برج دوقلوی ۴۸ طبقه است.درون این ساختمان بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه و ۶۵ عدد غذاخوری وجود دارد. درون هر کدام از برج های ۲۰۳ متری این ساختمان میتوانید بوتیک های کوچک و بزرگی با قیمت های مناسب را بیابید. اما این ساختمان تنها یک مرکز خرید نیست.

سرگرمی های بسیاری را میتوانید در این مجموعه دنبال کنید. بخش سرگرمی این ساختمان شامل سینما، بزرگترین پارک سرپوشیده ی آسیا، زمین تیراندازی با کمان و یک محوطه ی ۴۸ لاینی بولینگ است. ساعات کاری این مجموعه نیز از ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ است.

بوکیت بینتانگ

برای خرید لوازم الکتریکی سری به مرکز خرید Low Yat بزنید. این مرکز خرید که دقیقاً روبروی ساختمان برجایا تایمز اسکوئر و جنب مرکز خرید سونگِی وانگ پلازا قرار گرفته یک مجتمع ۱۲ طبقه ای است. پیشتر این مجتمع مرکز خرید و فروش نرم افزارهای غیرقانونی بود، اما در سال ۲۰۰۶ این مرکز از طرف دولت مالزی جریمه ی سنگینی شد. از آن زمان به بعد Low Yat به یک مرکز IT خوشنام و معتبر تبدیل شد.

بوکیت بینتانگ

بوکیت بینتانگ سرشار از مراکز خرید و رستوران و بارهای معروف است. به همین دلیل اقامت در این منطقه اولویت بیشتر مسافران تور مالزی است. اگر اطلاعات بیشتر در مورد این منطقه میخواهید با ما تماس بگیرید.

همکاران ما در آژانس گردشگری سفر دیگر آماده ی ارائه ی تمامی اطلاعات مورد نیازتان در مورد تور مالزی و تور کوالالامپور هستند. با شماره ۸۸۸۵۱۰۸۰ با ما در تماس باشید.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم