تفریحات و جاذبه های تور مالزی را در ۱۰ دقیقه بخوانید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

تفریحات و جاذبه های تور مالزی

شهرستان های عجیب و جالب با فراوانی از مناظر نفس گیر و میراث غنی، مالاکا آسان برای دور پای پیاده و یا trishaw برای کشف مکان های بسیاری است که آن را منحصر به فرد است. به عنوان پایتخت تاریخی غیر رسمی از مالزی، سهم برجسته ترین مالاکا به چشم انداز فرهنگی مالزی بابا Nyonya یا فرهنگ Peranakan است. در اختیار داشتن یک ترکیب التقاطی از آداب، رسوم، غذا و شیوه زندگی، Peranakan هنوز در مالاکا رشد با ترکیبی از قدیمی و جدید با ساختمان های تاریخی ایستاده در کنار هم با مراکز خرید مدرن و فوق العاده. از گیاهان سبز شاداب آیر Keroh به چشم انداز شهری ملاکا، ما ده مکان ما در مالاکا در بر داشت که هیچ بازدید کننده باید ترک کردن در برنامه سفر سفر خود را.

A’Famosa بیش از فقط سریع فرصت عکس توقف برای گردشگران است. ساخته شده در ۱۵۱۱، حل و فصل به پراکندگی در دامنه کوه طیف استفاده می شود اما در حال حاضر تنها یک دروازه تنها (پورتا de Santiago در) باقی مانده است. یکی از قدیمی ترین بازمانده بقایای معماری اروپا در آسیا؛ آن کنار ایستانا Istana KE Sultanan در جالان کوتا تنظیم شده است. A’Famosa است که شاید بهترین و شناخته شده نقطه گشت و گذار مالاکا است. نوشته اصلی توسط آلفونسو دالبوکرک (که منجر به حمله پرتغالی در مالاکا سلطان) ساخته شده، باقی مانده از قلعه در حال حاضر یک GATEHOUSE سفید فاسد و سراشیبی را از کلیسای سنت پل واقع شده است.
تفریحات و جاذبه های تور مالزی

تفریحات و جاذبه های تور مالزی

در قرن ۱۶ A’Famosa قرار دارد کل دولت پرتغالی، از جمله بیمارستان های آن، پنج کلیساها، stockades دراز و چهار برج کلیدی است. یکی برج نگاه داشتن چهار طبقه بود. دیگران یک اتاق انبار مهمات، اقامت کاپیتان و چهارم یک افسر بودند. بقیه سنگر و استحکامات متشکل از خانه خوشه در داخل دیوارهای قلعه. این قلعه در سال ۱۵۸۶ به جای جمعیت رو به رشد مالاکا را گسترش یافت.

کوالالامپور و تور مالزی با اتوبوس

در آغاز قرن ۱۶، پرتغالی ایجاد پایگاه در ماکائو، چین و هند به منظور ایجاد یک رشته از پورت دوستانه برای کشتی های خود را پیمودن مسیرهای بین چین و پرتغال بود. محبوبیت رو به رشد مالاکا به معنای آن است که به سرعت تبدیل شدن بود یک لینک مهم برای پرتغال به ادویه مسیر در چین است. در ۱۵۱۱ به ناوگان پرتغالی، تحت فرمان آلفونسو دالبوکرک وارد و راه اندازی یک حمله ارتش مالاکا سلطان و آنها را شکست داد. آلبوکرک سرعت اقدام به تحکیم دستاوردهای خود را با ساخت یک قلعه در اطراف تپه در نزدیکی دریا. او با استفاده از ۱۵۰۰ بردگان برای ساخت A’Famosa عنوان یک دژ محکم برای دفاع در برابر تهاجم خارجی است.

با توجه به این واقعیت که آنها خیلی کم ارائه شده و برای بیش از حد خواسته، نیروهای هلندی به زودی احترام به افراد مالایی خود را از دست و در اوایل قرن ۱۹ مالاکا به طور کامل توسط بریتانیا فتح شد. با احتیاط از حفظ قلعه، باید آن را به دست دشمن قرار می گیرند، انگلیسی تخریب آن در سال ۱۸۰۶ سفارش داد. خوشبختانه، سر استمفورد رافلز (بنیانگذار سنگاپور) بود که در بازدید مالاکا در سال ۱۸۱۰ در نیک از زمان وارد شدند. با توجه به عشق خود را از تاریخ او در قبل از نابودی کامل قلعه قدیمی پا. این بود یک تماس نزدیک هر چند و بقایای فرو ریختن پورتا de Santiago در، خانه دروازه کوچک، همه که می تواند از نابودی کامل نجات بودند. هنگامی که کار بر روی برج گردان Menara رام ساری در سال ۲۰۰۶ انجام شد، بخش دیگری از A’Famosa کشف شد. به عنوان یک نتیجه از برج گردان بیشتر داخلی منتقل شد و دیوارهای قلعه تازه کشف شده A’Famosa را بازسازی شد.

با آرایه وسیعی از هتل ها در JONKER خیابان، بازدید کنندگان خراب برای انتخاب که آن را به انتخاب یک محل اقامت است که در داخل بودجه خود، استراتژیک واقع، و به عنوان عقب نشینی کامل پس از یک روز طولانی از کاوش در شهرستان تاریخی مالاکا عمل می آید. اکثر هتل ها در JONKER خیابان استراتژیک در فاصله پیاده روی به معماری تاریخی مالاکا مانند موزه میراث Nyonya بابا و تنگ معبد چنگ هون واقع شده است. آخرین بازدید همچنین می توانید یک trishaw به بازدید از جاذبه های گردشگری فرهنگی چنین Stadhuys و A’Famosa سوار. از هتل پنج ستاره لوکس با ساختار مدیترانه قابل توجه است که در میان خانه های فروشگاه کهنه واقع، به یک هتل peranakan مضمون است که کاملأ پیچیده معتبر اما بانک شکستن نیست، تور مالزی بالا ما ۱۰ هتل در JONKER خیابان caters به تمام نیازها و سطح بودجه، در حالی که ارائه خدمات بی عیب و نقص، امکانات درجه یک، با کیفیت و امکانات رفاهی.

تور لنکاوی و پنانگ با تفریحات تور مالزی

کاسا دل ریو، اسپانیایی برای خانه توسط رودخانه ملک زیبا در کنار رودخانه ملاکا روستایی نشسته است. خانه آن است که در واقع، و آن را در آغوش می گیرد فرهنگ بسیاری از مالاکا از زمان ۱۴thcentury (پرتغالی، عربی و چینی) از طریق قابل توجه ساختار مدیترانه الهام گرفته از آن دیده می شود. این هتل را تحت تاثیر قرار، بلافاصله، با یک لوستر های فرفورژه حلق آویز در جلوی خانه، و یکی از ویژگی های آب خوش منظره و زیبا در حیاط آن است. کاسا دل ریو استراتژیک واقع شده است: در راه رفتن فاصله هیجان انگیز JONKER پیاده روی است، و نزدیک توسط جاذبه های گردشگری مانند کلیسای مسیح و Stadthuys هستند. هتل بزرگ در ساخت اقامت خود را یک شخصی â € “از حرکات خوش آمدید آن است مانند یک حوله و آهک شربت گرم در چک در، به رفتار nyonya onde را-onde را موجود در اتاق هنگامی که شما را وارد کنید. امکانات هتل شامل استخر پشت بام مشرف به خط افق شهرستان این استان، از آبگرم، یک کتابخانه و کسب و کار خدمات، و چهار F & B رسانه؛ یکی از آنها نوار ریو، یک مکان ایده آل برای لذت بردن از یک کوکتل در غروب آفتاب است.
تفریحات و جاذبه های تور مالزی

تفریحات و جاذبه های تور مالزی

رزرو تفریحات مالزی

هتل ها Peranakan با مضمون پذیر سخت به آمده در مالاکا، اما اگر شما برای چیزی است که معتاد شکستن بانک به دنبال، در نظر گرفتن خانه بابا. واقع در امتداد خیابان قدح قهوهای مایل به زرد چنگ قفل، JONKER پیاده روی است در راه رفتن فاصله، و با هزاران جاذبه های دیگر مانند موزه میراث Nyonya بابا و معبد چنگ هون تنگ فقط در مقابل هتل، سهولت دسترسی به سایت های محبوب تقریبا تضمین شده است. هتل خود را جذاب است – روح Peranakan آن زنده و سالم است در لابی، و حتی اگر آن را بیش از حد در راهروها اتاق و از جمله، ویژگی های از قبیل حیاط در فضای باز و عتیقه جات اطراف پراکنده در مناطق مشترک تلفظ نمی یاد مهمان از آنچه در آن یک بار بود – زیبا خانه تنگه بابا. امکانات هتل شامل اتاق ملاقات، اتاق میراث فروش لباس نفیس محلی دست ساز و لوازم جانبی، و جودی آبگرم، ارائه ماساژ و فیشال با قیمت های جذاب.

هتل پوری ملاکا یک بوتیک هتل در قلب شهرستان های قدیمی مالاکا است. این یک درایو ۲۰ دقیقه از بزرگراه شمال به جنوب (مالاکا، آیر Keroh خروج)، و ۵ دقیقه از ایستگاه مرکزی اتوبوس است. احاطه شده توسط مغازه های عتیقه فروشی و خرت و پرت، آن است که تنها یک قدم زدن به دور از Malaccas حوزه تاریخی است. این هتل یک خانه Peranakan دقت بازسازی که یک بار به فرزندان مالک نیکوکار و لاستیک مزرعه برجسته، قهوهای مایل به زرد کیم سنگ تعلق است. گسترش طول ۱۰۰ متر ویژگی های متمایز آن نما زیبا و پیچیده تزئین آن و طول قابل توجه از خانه. ایست جذابیت های قدیمی خود، هتل پوری ملاکا فراهم می کند امکانات مدرن برای مهمانان هتل آن است.

اگر شما در حال به طور کامل با مناظر و صداها را از شهرستان تاریخی مالاکا غوطه ور مشتاق، JONKER بوتیک هتل جایی برای اقامت است. نشسته سمت راست در قلب JONKER پیاده روی، می توان آخر هفته بازار شب پر جنب و جوش در جمعه و شنبه شب را تجربه کرده و راه رفتن را به آرایه غنی از رستوران ها، بارها و مغازه های عتیقه فروشی. JONKER بوتیک هتل ملک پسند – کارکنان و مدیر همیشه مشتاق برای کمک به، و در حالی که در سایت امکانات پذیر متعدد، آنها کافی هستند. یک اتاق عملکرد چند منظوره اگر شما نیاز به انجام کسب و کار، یک محصور پارکینگ خصوصی، و یک حیاط باغ که در آن صبحانه سرو می شود وجود دارد.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم