تله کابین لنکاوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

تله کابین لنکاوی

اطلاعات کلی درباره تله کابین

نام جاذبه : ایستگاه تله کابین لنکاوی

زمان افتتاح : سال ۲۰۰۲

تعداد مسافر هر کابین: ۶ مسافر

فاصله ایستگاه اول تا میانی : ۱۷۰۰ متر

ارتفاع ایستگاه میانی : ۶۵۰ متر

ارتفاع ایستگاه بالای : ۷۰۸ متر

ایستگاه تله کابین لنکاوی یک ایستگاه بین المللی کابلی در خلیج شرقی شهر لنکاوی است، این تله کابین در سال ۲۰۰۲ میلادی افتتاح گردید و این مجموعه در یک سال شش ماه ساخته شد و طول کل کابلی در این تله کابین به کار رفته است ۴۴۰۰ متر می باشد.

تله کابین لنکاوی

در هر کابین شش مسافر می تواند قرار بگیرد که در مجموع ۴۸۰ کیلوگرم می باشد. طبق قوانین و مقررات شما نمیتوانید در داخل کابین نمی توانید نوشیدنی یا خوراکی میل نمایید و همچنین سیگار بکشید.برای رفاه حال مسافرانی که نیاز به صندلی چرخ دار می باشد در این تله کابین ما میتوانید از صندلی های چرخ دار به صورت رایگان استفاده نمایید. دسترسی آسان به صخره های شرقی و منظره زیبای ۳۶۰ درجه را فراهم می کند. سفر از ایستگاه تله کابین لنکاوی پایه به ایستگاه میانی ۱۷۰۰ متر فاصله دارد و با رسیدن به ایستگاه میانی در ارتفاع ۶۵۰ متر از سطح دریا می باشد.بازدیدکنندگان از منظره پانوراما از جزیره بسیار زیبا و همچنین بسیاری از جزایر اطراف آن لذت خواهند برد.

تله کابین لنکاوی

گردشگران همچنین می توانند از کوه ها و دره های جنگلی بین ایستگاه میانی و ایستگاه بالا لدت ببرند.ایستگاه بالای تله کابین لنکاوی در ارتفاع ۷۰۸ متر از سطح دریا قرار دارد و با رفتن به این ایستگاه شما میتوانید از دو منظره بسیار زیبا که شامل کوه و جنگل می باشد لذت ببرید.

تله کابین لنکاوی

ویژگی های منحصر به فرد و هیجان انگیزی که در این تله کابین وجود دارد را به راحتی نمیتوان در تله کابین های دیگر پیدا کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تور مالزی با کارشناسان ما تماس بگیرید. ۸۸۸۵۱۰۸۰

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم