پاسخ به سوالات شما در خصوص تورها و هتل های مالزی، همین حالا با ما تماس بگیرید، آژانس مسافرتی سفری دیگر

جدیدترین مطالب مالزی

 • تور سنگاپور

  تور سنگاپور

  مطمئناً یکی از هیجان انگیزترین مقاصد سراسر دنیا کشور نوپا و مدرن سنگاپور است. برای کسانی که قصد سفر دارند، رفتن به تور سنگاپور یکی از بهترین پیشنهادات ما است. شما هم میتوانید تور سنگاپور را خریداری کنید و هم بصورت ترکیبی از تور مالزی سنگاپور بهره مند شوید.

  تور سنگاپور

  سنگاپور کشوری گرمسیری در جنوب شرق آسیا است. این کشور پرجمعیت و پر گردشگر مانند هر کشور استوایی دیگر فصل خاصی ندارد. دمای هوا در اغلب روزهای سال یکسان است و تقریباً هر روز بارندگی رخ میدهد. اما نگران نباشید این بارش ها نهایتاً یک تا دو ساعت طول میکشند.

  واحد پول

  برای رفتن به تور سنگاپور باید واحد پولی این کشور را نیز بدانید. واحد پول سنگاپور دلار سنگاپور است که آن را با نماد SGD و یا S$ نشان میدهند. هر دلار سنگاپور به 100 سنت تقسیم میشود و در حال حاضر در بازار ارز ایران با 3000 تومان ایران برابری میکند.

  واحد پول تور سنگاپور

  از آنجایی که سنگاپور کشوری جهان اولی بشمار میرود، هزینه ها در این کشور بالاست. اما به همان نسبت انتظارات مسافران از این کشور بالا میرود. میتوانید مطمئن باشید با خرید تور سنگاپور یا تور مالزی سنگاپور، تجربه ی سفری را بدست می آورید که پیش  از آن هرگز نداشته اید.

  بعنوان یکی از برترین مقاصد گردشگری حال حاضر در دنیا، سنگاپور مملو از جاذبه است. دیدنی های سنگاپور بی پایان اند. این که معرفی دیدنی های سنگاپور را باید از کجا شروع کرد، خود فرایندی دشوار است. پس بیایید از معروف ترین ها شروع کنیم. تقریباً همه ی افراد نماد شهر سنگاپور را دیده اند. مرلیون، یا همان شیر معروف سنگاپوری ها که در منطقه ی مارینا بِی واقع شده است. اگر برای بار اول به سنگاپور میروید مطمئناً زمانی را در این منطقه خواهید گذراند. با اندکی برنامه ریزی میتوانید حداکثر بهره را از اولین تور سنگاپور خود ببرید.

  دیدنی های سنگاپور

  منطقه ی مارینا بِی آنقدر جاذبه و سرگرمی دارد که بتوانید روز کاملی را در این منطقه بگذرانید. اولین جاذبه ای که در این منطقه خودنمایی میکند، پارک هوایی مارینا بِی سندز است. این پارک با داشتن نمایی 360 درجه از سنگاپور در بالای هتل مارینا بِی سندز واقع شده است. این پارک از ساعت 9:30 صبح تا ساعت 22:00 (در روزهای آخر هفته تا ساعت 23:00) باز است.

  بهترین زمان برای رفتن به این پارک اوایل عصر است زیرا میتوانید منظره ی سنگاپور را هم در روز ببینید و هم در شب. رسیدن به پارک هوایی مارینا بِی سندز آسان است، کافیست از MRT استفاده کنید و در نزدیک ترین ایستگاه، یعنی ایستگاه Bayfront پیاده شوید و ادامه ی مسیر را پیاده طی کنید.

  تور سنگاپور

  از دیگر دیدنی های سنگاپور میتوان به باغ های نزدیک خور اشاره کرد. باغ های کنار خور، باغ هایی وسیع و سرشار از رنگ و نور هستند. سازه های عظیم درخت مانند امکان راه رفتن در ارتفاعی بالاتر از این باغ ها را به گردشگران میدهند.

  این باغ ها دقیقاً در مقابل هتل مارینا بِی سندز واقع شده اند و از این رو بهترین منظره برای دیدن این باغ ها از همان پارک آسمان هتل مارینا بِی سندز است.قدم زدن در اطراف این باغ ها رایگان است با این وجود اگر تمایل داشته باشید که به داخل منطقه ی حفاظتی وارد شوید و یا در میان ابر درخت ها قدم بزنید، میبایست هزینه ی آن را پرداخت کنید. پارک اصلی این مجموعه از ساعت 9:00 تا 21:00 باز است.

  علاوه بر 12 ابر درخت ساخت دست بشری که در این باغ جلب توجه میکنند، سازه های صدف مانندی در این باغ ها وجود دارد که جزو دیدنی های سنگاپور هستند. این دو سازه در واقع گلخانه هایی عظیم با مجموعه ای از گیاهان سرتاسر دنیا هستند.از بائوباب های آفریقایی گرفته تا درخت های زیتون اسپانیایی و گونه ی گیاهی پنجه ی کانگورو که از استرالیا به سنگاپور آورده شده اند.

  مراکز خرید سنگاپور

  سنگاپور نقطه ی تمرکز برندهای معروف دنیای مد است. خرید در این کشور جزو تفریحات به حساب می آید. خیابان معروف اورچارد، خیابانی است که مراکز خرید سنگاپور در آن واقع شده اند.در این خیابان نه تنها مراکز خرید بزرگ، بلکه بوتیک های کوچک، سالن های زیبایی، ادارات و هتل های بزرگی نیز در این خیابان واقع شده اند. میتوانید یک روز کامل را در این خیابان بگذرانید، از ابتدای خیابان و مرکز خرید بزرگ تانگلین شروع کنید و تا انتهای خیابان قدم بزنید.

  تور سنگاپور

  از مراکز خرید سنگاپور که در خیابان اورچارد واقع شده اند میتوان به ION Orchard، Orchard Central، مرکز خرید پاراگون و فروشگاه راک استار اشاره کرد. همچنین میتوان مرکز خرید Knightsbridge را که به هتل پر رزرو گرند پارک متصل است نام برد.این مرکز خرید، یک مرکز خرید 4 طبقه ی نوپا در منطقه ی اورچارد است که تمرکز آن بر مد و جواهرات است.

  درباره ی مراکز خرید، دیدنی ها، و هتل های سنگاپور میتوان بسیار نوشت. در سنگاپور، هم میتوانید سرگرمی های روزانه داشته باشید و  هم سرگرمی های شبانه. اما بیاد داشته باشید سنگاپور در مورد قوانین اش بسیار سخت گیر است.پس پیش از سفر به سنگاپور اطمینان حاصل کنید که تمامی اطلاعات ضروری و مورد نیازتان در مورد تور سنگاپور را بدست آورده اید.

  همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر آماده ی ارائه ی تمامی اطلاعات ضروری در مورد تور سنگاپور به شما هستند. اگر تمایل به رزرو تور سنگاپور یا تور مالزی سنگاپور را دارید، با ما با شماره تماس 88851080 در ارتباط باشید.