جذاب ترین گشت هایی که در تور مالزی تجربه خواهید کرد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

مالزی یکی از زیباترین کشورهای جهان است. در سال ۲۰۱۳، تور مالزی کل ۲۵٫۷ میلیون گردشگر بین المللی وارد شده و زیبایی از این کشور لذت می برد. کشف ۱۰ جاذبههای گردشگری برتر در مالزی می باشد. پیدا کردن بهترین مقصدهای که شما باید از دست ندهید در هنگام بازدید از اینجا. به تعطیلات خود را لذت بخش و سرگرم کننده، برنامه ریزی سفر خود پیش از آن. تصمیم بگیرید که در آن شما می خواهید، فعالیت های شما می خواهید انجام دهید، مکان شما می خواهید به ماندن و چگونگی به وجود آوردن.
کوالالامپور پایتخت شهرستان و دروازه اصلی به مالزی است. آن را به سراسر جهان از طریق محبوب فرودگاه بین المللی کوالالامپور آن است، که حدود ۴۰ کیلومتر از مرکز شهر متصل می شود. کوالالامپور قلب اقتصاد و فرهنگ مالزی است. آنها بسیاری از چیزهایی که شما می توانید در کوالالامپور انجام از دیدن از معروف پتروناس برج های دوقلو به تاریخی سلطان عبدالصمد ساختمان در Dataran مردکا است. مشاهده غارهای Batu، بزرگترین معبد هندو در مالزی و چاپ طراحی روی پارچه را مشاهده کنید.

گشت هایی در تور مالزی

گشت هایی در تور مالزی

تجربه جدید در گشت های تور مالزی

شما دارای گزینه های بسیاری در آن به اقامت در کوالالامپور. اتاق تور مالزی با قیمت بسیار مناسب در دسترس از پایه تا لوکس هستند. از کوالالامپور به مقصدهای بعدی خود را هم با اتوبوس، یا قطار و یا درایو خود با ماشین.
پوتراجایا مرکز اداری فدرال مالزی که در سال ۱۹۹۹٫ ساخته شده بود. خانه های شهرستان تمام ادارات دولتی از جمله دفتر نخست وزیر است. این سبزترین شهرستان در مالزی، که در آن شما می توانید ساختار و معماری مدرن و منحصر به فرد را ببینید از جمله ۶۵۰ هکتار انسان ساخته شده دریاچه ها است. قایق کروز است که باید فعالیت در پوتراجایا انجام دهید، که در آن شما می توانید بسیاری از مناظر زیبا در سراسر آب زیبا و تالاب را ببینید. پیدا کردن گیاهان گرمسیری در پوتراجایا باغ گیاه شناسی یا پارک میراث کشاورزی، محصولات کشاورزی مالزی سنتی مانند لاستیک، روغن نخل، میوه درختان، کاکائو، گیاهان و گونه های را مشاهده کنید. آن را در مورد ۳۸ کیلومتر از کوالالامپور و به شما وجود دارد را به راحتی درایو خود.
شهرستان مالاکا یک سایت میراث جهانی یونسکو است. دولت مالاکا یکی از کشورهای کوچکتر در مالزی، غنی با تاریخ و جاذبه های توریستی است. شما می توانید مکان های تاریخی بسیاری از جمله کلیسای مسیح از Stadthuys، تپه سنت پل، قلعه هلندی، حل و فصل پرتغالی و ببینید بسیاری دیگر. واقع در حدود ۱۴۵ کیلومتر از کوالالامپور و سنگاپور ۲۴۰ کیلومتر. آن را به راحتی از طریق PLUS بزرگراه، که باعث می شود آن قسمت بسیار محبوب در میان گردشگران سنگاپوری، بین المللی و محلی در دسترس است.

مالاکا در گشت های تور مالزی


مالاکا قله در فصل تعطیلات است. این توصیه برای خود را به رزرو اتاق خود در پیش است. بسیاری از اتوبوس از کوالالامپور، سنگاپور و سایر شهرستانها ارائه خدمات را برای شما به وجود دارد. آن را برای به خود درایو خود را آسان به دلیل، آن را با بسیار خوب سیستم شبکه جاده متصل می شود.
George Town در یک شهرستان میراث جهانی یونسکو، جایی که شما می توانید یک معماری منحصر به فرد و فرهنگی است. آن را حفظ بسیاری از ساختمان های استعماری دوران به این روز است. مکان های بیش از حد بسیاری را برای شما به پوشش در زمان کوتاه کاوش شما وجود دارد. بعضی از نقاط با ارزش است برای شما را به در برنامه سفر خود را عبارتند از پنانگ هیل، مار معبد، از Kek لوک سی معبد، Dhammikarma برمه معبد، جنگ Chaiyanabgalaram، باتو Feringgi و Gurney درایو. پنانگ است نیز به خوبی به عنوان غذای بهشتی شناخته شده است. نگاهی به فرصت به طعم خوراک های محلی محبوب مانند پنانگ Rojak، Pasembur، کاراکتر Kway Teow، اسما Laksa، نسی Kandar و بسیاری دیگر.
گیاه شناسان سرحال به احتمال زیاد سفر به پارک ملی گونونگ Gading لذت بردن از آن بزرگترین گل جهان رشد می کند. شکوفه در Rafflesia می توانید به سه پا رشد می کنند تا در قطر، و بوی تند و زننده. شکوفه های پس از چند روز مرد. خبر خوب این است که آنها می توانند در هر زمانی از سال می پرورانند، هر چند بهترین زمان نوامبر تا ژانویه است. اما بیشتر وجود دارد از فقط یک گل را ببینید. این پارک ساراواک دارای سواحل زیبا، کوه های ناهموار و جنگل فقط برای پیاده روی ساخته شده است.
لنکاوی مجمع الجزایر متشکل از ۹۹ جزیره در دریای آندامان در سواحل غرب مالزی است. این جزیره است که به شدت به دلیل طبیعت زیبا با سواحل سفید، جنگل پوشیده از تپه ها، و مزارع برنج میرسند. این محبوب با lagend از Mahsuri است. اگر شما هم به ماندن در لنکاوی محدود است، را انتخاب کنید چند مکان ها و چیزهایی از انتخاب های بسیاری مانند جزیره رقص در DAYANG بانتینگ، غواصی در پولائو Payar پارک دریایی انجام دهید، سوار شدیدترین ماشین کابل در گونانگ مات Chingcang، حرا رودخانه کروز، Mahsuri آرامگاه، تمساح مزرعه، لامان PADI، صنایع دستی مجتمع و بیشتر.

غواصی در تور مالزی و قیمت های مناسب آن


کوه کینابالو با بالا ۴،۰۹۵m بلندترین قله در جنوب شرق آسیا و یکی از مقصدهای نوردی محبوب در آسیا است. این نیز یکی از امن ترین و conquerable ترین قله در جهان است. واقع در ۸۵km شمال شرق تور مالزی کوتا کینابالو و دیده می شود به عنوان دور از سواحل غرب. این میراث جهانی مشهور از محیط زیست، گیاهان و زمین شناسی آن است. کوه کینابالو یکی از جاذبه های اصلی به صباح در کنار بسیاری دیگر از جمله اورانگوتان، میمون پوزه دراز و سایت های غواصی خوب است.

Tioman در یک جزیره در سواحل شرق شبه جزیره مالزی است. واقع در ۳۲ مایل دریایی از پاهانگ دولت، آب زیبا و مرجان از همه اشکال و رنگ آن را احاطه کرده است. پوشش داده شده با حدود ۱۲،۰۰۰ هکتار از جنگل های استوایی با جریان کوه های بی شمار و آبشارها. مجله تایم به Tioman عنوان در از زیبا ترین جزیره جهان در ۱۹۷۰s انتخاب شده است. به Tioman مانند خانواده با بچه های کوچک، ماه عسل، غواصان وسیله تنفس در، للهواة و ماجراجویان ایده آل برای گردشگران در بسیاری از مقوله است. شما دریافت می کنید وجود دارد توسط هوا مستقیما از KLIA به جزیره و یا از طریق حمل و نقل زمینی به اسکله یا در Mersing یا کوالا Rompin ادامه با کشتی به جزیره.
ارتفاعات کامرون یک منطقه کوهستانی واقع در حدود ۲۰ کیلومتری شرق ایپوه، ۱۵۰ کیلومتری شمال کوالالامپور و در ۵۰۰۰ فوت بالاتر از سطح دریا، که آب و هوای سرد لذت می برد، با درجه حرارت بالاتر از ۲۵ درجه سلسیوس و گاه زیر می افتد ۱۲ سانتیگراد است.. ارتفاعات کامرون است به خانه بسیاری از مزارع چای و شناخته شده به عنوان، بزرگترین منطقه چای تولید. منطقه نیز به عنوان یک منبع عمده سبزیجات به هر دو کشور مالزی و سنگاپور شناخته شده است.

گشت هایی در تور مالزی

گشت هایی در تور مالزی


ارتفاعات کامرون در طول تور خود را به مالزی که به طور معمول شامل تامان نگارا، Perhentian جزیره، پنانگ، مالاکا و لنکاوی در میان گردشگران به عنوان یکی از نقطه توقف محبوب است. شما می توانید وجود دارد یا با درایو خود و یا خدمات شاتل و یا اتوبوس های عمومی را دریافت کنید.
جزایر erhentian به خوبی در سراسر جهان به دلیل سواحل بکر و آب شفاف شناخته شده است. این جزیره و مرجان نسبتا دست نخورده و محبوب توقف نقطه برای گردشگری کاوش مالزی و این بخش از آسیا. بازی و راه رفتن روی شن و ماسه نرم و سفید با بسیاری از مرجان شکسته در مکان. دریا فیروزه ای است، و شفاف Perhentian جزیره را به عنوان بهترین مکان برای غواصی در مالزی، آن را انجام درست در مقابل رفت و آمد مکرر خود را. شما می توانید شنا، غواصی، بازی در ساحل و قایقرانی را برای تمام روز.

بهترین گشت های تور مالزی در کوالالامپور


Perhentian جزیره محبوب در میان گردشگران به عنوان یکی از مقصدهای در طول تور مالزی خود را در مالزی که به طور معمول شامل تامان نگارا، ارتفاعات کامرون، پنانگ، مالاکا و لنکاوی است. شما می توانید وجود دارد یا با درایو خود و یا خدمات شاتل و یا حمل و نقل عمومی (اتوبوس و تاکسی) و قایق.
اجازه دهید به بررسی زندگی واقعا گرمسیری در تامان نگارا. قدیمی ترین جنگل های جهان، جنگل های ۱۳۰ میلیون ساله باکره است که به انتظار برای به اشتراک گذاشتن میراث غرور اش است. کشف، لذت بردن و استرس خود را آزاد در طبیعت زیبایی شگفت انگیز ترین. تامان نگارا پارک ملی محل مناسب برای مسافران که عشق مشاهده وحشی زندگی، کوه پیمایی جنگل، کوه نوردی، سنگ نوردی، ماهیگیری، کمپینگ و بسیاری دیگر است. آن را به خوبی به عنوان یکی از محبوب ترین اکوتوریسم در مالزی تاسیس شده است. هر سال تامان نگارا جذب هزاران نفر از مسافران محلی و بین المللی. از آن است که گرمسیری، آب و هوای مرطوب و با متوسط دمای ۸۶ درجه فارنهایت (۳۰ درجه سانتیگراد). این است که در طول سال باز کرد.

تامان نگارا محبوب در میان گردشگران به عنوان یکی از مقصدهای در طول تور خود را در مالزی که به طور معمول شامل ارتفاعات کامرون، Perhentian جزیره، پنانگ، مالاکا و لنکاوی است.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم