مراکز خرید لنکاوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

مراکز خرید لنکاوی

اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه بسیاری به گشت و گذار در مناطق جدید و آشنایی با مردم مختلف دارید، جزیره زیبا و رؤیایی لنکاوی در مالزی را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به معرفی مراکز خرید لنکاوی و موقعیت های جغرافیایی این مراکز خرید و هم چنین اجناس موجود در آن ها بپردازیم، پس اگر از مسافران آینده این شهر زیبا هستید با ما همراه شوید تا مراکز خرید لنکاوی را بیشتر بشناسید و کالا و اجناس مورد نیازتان را راحتتر بیابید.

لنکاوی را بشناسیم!

این مجمع الجزایر زیبا که تقریباً از ۱۰۰ جزیره تشکیل شده در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده است. بسیاری از این جزایر زیبا در لنکاوی سراسر پوشیده از جنگل های انبوه و پوشش های گیاهی متنوع است. جزایری سراسر جنگلی، بعضی خالی از سکنه و رازآلود. این شهر زیبا را بیشتر گردشگران به علت مراکز خرید لنکاوی برای سفر انتخاب می کنند اگر چه در کنار این مرکز خریدهای بزرگ مناطق گردشگری و زیبایی های طبیعی بسیاری دیده می شود.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مراکز خرید لنکاوی

از عمده ترین دلایل شهرت لنکاوی و جذب گردشگر به این منطقه می توان به مراکز خرید لنکاوی اشاره کرد. این جزیره از سال ۱۹۸۷ از جمله مناطق آزاد مالزی محسوب شده و هزینه های گمرکی برای بیشتر اجناس به همراه ندارد در نتیجه لنکاوی را به یک قطب خرید در مالزی تبدیل کرده است. معاف بودن مراکز خرید لنکاوی از هزینه گمرکی یعنی شما می توانید اجناس را به قیمت آزاد که قیمتی بسیار ارزان‌تر از حالت پرداخت گمرکی است خریداری کنید.

در نتیجه شما می توانید در این جزیره با خرید از برندهای معتبر و معروف و در حراج های فصلی مراکز خرید لنکاوی، هیجان و لذت سفر به لنکاوی را برای خود بیشتر کنید. البته باید خاطر نشان کرد که مردم زیادی نیز برای خرید عمده از مراکز خرید لنکاوی به این شهر سفر می کنند. پس فرصت را از دست ندهید و خریدهای بزرگ و کوچک خود را در مراکز خرید لنکاوی انجام دهید.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

بزرگترین مراکز خرید لنکاوی

 از جمله بزرگ ترین مراکز خرید لنکاوی باید به زون لنکاوی مالزی اشاره کرد که در بین اهالی لنکاوی نیز بسیار شهرت دارد و این مرکز خرید در انتهای جنوبی پانتای چنانگ مالزی قرار گرفته است. در این مرکز خرید بزرگ، شما علاوه بر خرید پوشاک می توانید شکلات ها، تنباکو، عطر, عینک های آفتابی و بسیاری از کالاهای مورد نیازتان را یافته و با قیمتی بسیار ارزان خریداری کنید. هم چنین رستوران ها و مغازه های دیدنی و اجناس سنتی و سوغاتی های این شهر نیز در این مرکز خرید وجود دارد.

در این مرکز خرید بزرگ به علت وجود رستوران ها و فست فودهای مختلف می توانید وعده غذایی خود را نیز در این مکان به یاد مادنی میل بفرمایید. مطمئنا شما پس از یک گردش و خرید طولانی در این مرکز خرید، با نوشیدنی های خوشمزه  و خنک موجود در آن می توانید تجدید قوا کرده و به ادامه خریدهایتان بپردازید. توجه داشته باشید که همه  فروشگاه ها و مراکز خرید لنکاوی معاف از مالیات نمی باشند بلکه تنها بعضی از آن ها مشمول پرداخت هزینه گمرک نمی شوند که تجمع بیشتر این مرکز خریدها در شهر کواه است، در ادامه مراکز خرید لنکاوی را به شما معرفی می کنیم.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

دیگر مراکز خرید لنکاوی پر طرفدار

مرکز خرید تئو سون هات از دیگر مراکز خرید لنکاوی بوده که معاف از پرداخت مالیات و هزینه های گمرکی است در نتیجه اجناس خود را با قیمتی ارزان‌تر به مشتریان عرضه می کنند. این فروشگاه در برگیرنده ۶۰ فروشگاه، ۱۲ رستوران و مراکز دیگر است که در این مرکز خرید تقریباً همه مایحتاج خود را می توانید خریداری کنید.

مرکز خرید جتی پوینت مالزی از دیگر مراکز خرید لنکاوی

در فاصله ۱۵۰ متری نمایشگاه لنکاوی و در بندر اصلی این شهر مرکز خرید جتی پوینت لنکاوی واقع شده است که می تواند علاوه بر خرید برایتان با سرگرمی نیز همراه باشد. بولینگ و دیگر تفریحات و سرگرمی ها نیز در این فروشگاه قرار گرفته اند که می توانند برای شما خرید همراه با سرگرمی باشند. جتی پوینت دارای ۲ طبقه با محیطی بسیار زیبا پذیرای شما خریداران و و گردشگران تور لنکاوی است و معاف از پرداخت مالیات و گمرکی می باشد در نتیجه اجناس ارزان قیمتی را در این فروشگاه می توانید بیابید.

مغازه های واقع شده در همکف این فروشگاه اجناسی از جمله پوشاک، شکلات و جواهرات و غیره را به فروش می رسانند. اگر کودکانی به همراه دارید که از خرید و قدم زدن در مراکز خرید خسته می شوند این فروشگاه می تواند با سرگرم کردن آن ها و فراهم کردن اوقات شاد و مفرح برای کودکان برای شما نیز وقت لازم برای گردش و خرید را فراهم کند. به علت نزدیکی به اسکله، حتی می توانید قبل و یا بعد از سفر دریایی تان به خرید در این فروشگاه بپردازید.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مرکز خرید پانتای سنانگ لنکاوی

اگر قصد خرید سوغاتی از لنکاوی را ندارید شاید سر زدن به فروشگاه دو طبقه پانتای سنانگ لنکاوی گزینه مناسبی برایتان باشد. در این فروشگاه می‌توانید با آسایش و آرامش بیشتری به خرید بپردازید.

مرکز خرید آتما آلام باتیک ویلیج از مطرح ترین مراکز خرید لنکاوی

مرکز خرید آتما آلام باتیک ویلیج از بزرگترین و مطرح ترین مراکز خرید لنکاوی محسوب می شود که در واقع یک گالری هنری محسوب می شود که در آن اجناس مربوط به یک کارخانه نساجی به فروش می رسند. هم چنین می توانید کالاهای سنتی مالزیایی را نیز از این فروشگاه تهیه کنید.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

خرید شکلات از مراکز خرید لنکاوی

اگر قصد خرید شکلات و کاکائو را دارید پس به فروشگاه کوکو ولی سر بزنید. این فروشگاه که در طبقه پایین دنیای زیر آب لنکاوی واقع شده است اصلی ترین و ارزان‌ترین مرکز خرید برای شکلات و کاکائو محسوب می شود.

پنج شنبه بازار خود را در لنکاوی میهمان باشید

در لنکاوی هم همچون ایران بازارهای هفتگی دایر است که معروف‌ترین آن‌ها بازار شبانه تیمویانگ نام دارد که شما در آن می توانید هر آن چیز که می خواهید را خریدار ی کنید که معروفترین این بازارها، بازار پنج شنبه شب ها است که پذیرای گردشگران و بومیان منطقه است.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

دیگر مراکز خرید لنکاوی

از دیگر مراکز خرید با ارائه همه نوع اجناسی می توان به مرکز خرید فر لنکاوی، مرکز خرید حاجی اسماعیل پرنیاگان، مرکز خرید جئو پارک لنکاوی نیز اشاره کرد. شما علاوه بر گذراندن اوقات خوش در این جزیره به یاد ماندنی می توانید با صرفه جویی در هزینه های خود سوغاتی ها و اجناس مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مرکز خرید حاجی اسماعیل لنکاوی از بهترین مراکز خرید لنکاوی

تجارت گروه حاجی اسماعیل در لنکاوی بر پایه وسایل آشپزخانه، پوشاک، کیف و چمدان بدون هزینه گمرکی می باشد. هم چنین این مکان به علت داشتن تعداد زیادی قنادی بسیار مشهور است. گردشگران و مسافران تور لنکاوی می توانند شکلات های معروف و خوشمزه ای همچون هرشی، کادبوری و … را از این فروشگاه ها تهیه کنند.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مرکز خرید ژئو پارک

این مرکز که در کنار باجه بلیت فروشی تله کابین واقع شده است مکانی بسیار مناسب برای خرید سوغاتی به حساب می آید و هم چنین خرید لباس های با طرح های منحصربفرد بر روی پارچه آن طرفداران زیادی دارد. این فروشگاه هم چنین با فروش لباس و اسباب بازی های زیبا و مد روز پذیرای شما و کودکان دلبندتان است. لذت خرید در مراکز خرید لنکاوی را با دوستان و خانواده خود تجربه کنید.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مرکز خرید نمایشگاه

در این مرکز خرید چندین رستوران و فست فود … وجود دارد که از جمله بهترین مراکز خرید لنکاوی بوده و مکان مناسبی برای گردش و خرید و هم استراحت و صرف غذا محسوب شود. اگر نیاز به چنج پول هایتان و صرافی دارید در مراکز خرید لنکاوی می توانید به راحتی واحد پول خود را تغییر دهید.

توجه داشته باشید که اجناس موجود در این فروشگاه نیز معاف از پرداخت هزینه گمرک هستند. در انتها توجه داشته باشید که اجناسی که در مراکز خرید لنکاوی به فروش می رسند چند گروه هستند. گروهی از اقلام که معاف از پرداخت گمرکی هستند که شامل: نوشیدنی ها، شکلات ها، لوازم آرایشی، سیگار، عطر های گوناگون، لوازم آشپزخانه، کیف های گوناگون و لوازم ورزشی میباشند و با قیمتی مناسب تر و حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزان تر از دیگر مراکز خرید لنکاوی و فروشگاه های موجود در مالزی می توانید تهیه کنید.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

ساگا لنکاوی از بهترین مراکز خرید لنکاوی

اگر به دنیال پوشاک، سرامیک های زیبا و لوازم خانگی برند هستید و در مالزی اقامت دارید حتما باید به فروشگاه ساگا لنکاوی سر بزنید. این فروشگاه که معاف از پرداخت عوارض و مالیات می باشد اجناسی چون نوشیدنی های خوشمزه، شکلات، سیگار و تنباکو، لوازم آشپزخانه را با قیمت های عالی به شما عرضه می کنند. این مرکز خرید با ساختمان هایی شیک و جدید محیطی زیبا را برای خرید شما فراهم کرده است.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مرکز خرید د اسپا شاپ لنکاوی

د اسپا شاپ لنکاوی که در شهر کواه قرار گرفته است قطب خرید لوازم آرایشی های مختلف با برندهای گوناگون و متنوع و لوازم بهداشتی است. روغن های ماساژ، صابون های خوش بو و همه این اجناس با قیمت های شکسته شده و باورنکردنی برای خریداران فراهم شده است. لوازم آرایشی بهداشتی خود را از د اسپا شاپ لنکاوی تهیه کنید.

مرکز خرید آسیا اونیو لنکاوی

در آسیا اونیو می توانید انواع مختلفی از لباس های سنتی مربوط به مردم مالزی و لنکاوی را بیابید و خریداری کنید. شاید در نگاه اول فکر کنید نمی توانید مایحتاج و وسایل مورد نیاز خود را در این فروشگاه بیابید در حالیکه اگر از داخل فروشگاه دیدن کنید متوجه خواهید شد اجناس بسیار زیادی با قیمت های مناسب در آن موجود است. مرکز خرید آسیا اونیو لنکاوی مرکز عمده مجموعه کفش های مختلف با برندهای مختلف و حتی کفش ها و دمپایی های دست دوز است. موقعیت جغرافیایی این فروشگاه در نزدیکی و جنب مرکز اطلاعاتی ژئوپارک واقع شده است.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مرکز خرید کوت د پرفوم لنکاوی

اگر به صورت ویژه به دنبال عطرها و ادکلن های برند و معتبر برای خود و یا برای سوغاتی هستید مرکز خرید کوت د پرفوم منبع این اجناس با قیمت های عالی است. عطرهای مختلفی از برندهایی چون dior و DKNY را با قیمت های باورنکردنی در این مرکز خرید بزرگ خریداری کنید. شما می توانید به راحتی با گشتن در بین قفسه های عطر و ادکلن های موجود در فروشگاه به دنبال عطر مورد علاقه خود و رایحه مد نظرتان به جست و جو پرداخته و کالای خود را بیابید.

دیگر برندها چون marc Jacobs، prada  ، Thierry mugler و Roberto cavalla  نیز در این فروشگاه موجود هستند. علاوه بر این کالاها در این فروشگاه هم چنین می توانید انواع مختلفی از مشروبات الکلی و غیر الکلی و برندهای مختلف را بیابید و با قیمت پایین خریداری کنید. برندهای موجود در این فروشگاه از این نوشیدنی ها عبارتند از scotch ، bourbon، jim beam و ohnny walker black . هم چنین توجه داشته باشید که در کنار این اقلام مارک های مختلف سیگار نیز به فروش می رسند.

مراکز خرید لنکاوی | مراکز خرید دبی | تور لنکاوی | تور دبی 88851080-021

مرکز خرید کوبان اتیود لنکاوی

کوبان اتیود نیز از دیگر مراکز خرید لنکاوی است که در شهر کواه واقع شده است و اجناسی از جمله انواع مختلف سیگار و تنباکوها را به فروش می رساند. سیگارهای معروف کوبایی و امریکای لاتین را نیزمی توانید در این مرکز خرید بیابید. هم چنین در این فروشگاه یک اتاق مخصوص برای افراد سیگاری تعبیه شده است تا بتوانند در آن اتاق سیگار کشیده و مزاحم سایر خریداران و فروشندگان نشوند.

مرکز خرید آل ایخسان لنکاوی از ورزشی ترین مراکز خرید لنکاوی

در آل ایخسان شما می توانید هر آن چه از کالاهای ورزشی نیاز دارید را بیابید و با قیمت های بسیار بسیار پایین خریداری کنید. این مرکز خرید مرکز فروش لوازم ورزشی مختلف از کفش ورزشی گرفته تا پوشاک و کیف و قمقمه های ورزشی و … است. محصولاتی با کیفیت های عالی و برندهای معتبر از سراسردنیا تنها در مراکز خرید لنکاوی موجود است.

مرکز خرید فایر شاپینگ مال ارزانترین مراکز خرید لنکاوی

در این مرکز خرید شما علاوه بر یافتن همه گونه اجناسی با قیمت های پایین می توانید از فست فودی های مختلفی که در این فروشگاه قرار گرفته نیز استفاده کنید. این مرکز خرید دارای بیش از ۱۰۰ فروشگاه مختلف با کالاهای مختلف است، کالاهایی چون لوازم آرایشی، اجناس چرم، کالاهای الکتریکی و … را نیز می توانید در مراکز خرید لنکاوی خریداری کنید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط لنکاوی، ویزای لنکاوی و تور لنکاوی ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم