مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

مرکز خرید کی ال سی سی کوالالامپور از مراکز خرید مالزی شناخته می شود که از خدمات ویژه ای برخوردار است.

سوریا کی ال سی سی کوالالامپور از مراکز خرید مالزی

مالزی کشوری است که همه‌ساله توریست ها و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. مناطق دیدنی و گردشگری در این کشور و شهرهای مختلف آن باعث شده است که این کشور آسیایی موردتوجه بسیاری از افراد قرار گیرد. با توجه به این نکته می‌توان اذعان نمود که دلایل بسیاری برای سفر به این کشور وجود دارد که هریک می‌تواند از اهداف سفر به مالزی شناخته شود.

سوریا کی ال سی سی کوالالامپور ازجمله مواردی است که افراد برای مراجعه و بازدید این از این مکان به کشور مالزی و این شهر سفر می‌کنند. این مرکز خرید از شناخته‌شده و بزرگ‌ترین مراکزی است که در مالزی می‌توان از آن یاد نمود. این مرکز خرید با تنوع اجناسی که در آن به فروش می‌رسد بسیار مور توجه مراجعه‌کنندگان و خریداران قرارگرفته است. مرکز خرید سوریا ال سی سی کوالالامپور با طراحی لوکس و مدرنی که دارد از زیبایی چشمگیری برخوردار است که دیدگان همه را به سمت خود جذب می‌نماید. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات کامل‌تری در رابطه با این مرکز خرید در اختیارتان قرار دهیم.

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور | مراکز خرید کوالالامپور 88851080-021

موقعیت مکانی مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور در موقعیت مکانی مشخصی در این شهر واقع‌شده است. با استفاده از نقشه شهر کوالالامپور می‌توانید این مرکز خرید را به‌راحتی بیابید و برای رفتن به آن اقدام نمایید. در مرکزی‌ترین نقطه در شهر کوالالامپور این مرکز خرید بنا شده است و این می‌تواند مزیت مناسبی برای مراجعه‌کنندگان از نقاط مختلف این شهر و دیگر مناطق مالزی به شمار آید. همان‌طور که می‌دانید در کنار فاکتورهای هر مرکز خرید می‌توان به موقعیت مکانی مناسب آن اشاره نمود. یافتن مراکز خرید می‌تواند رضایت مشتریان و مراجعه‌کنندگان را جلب نموده و آن‌ها را از خرید مناسب در این مراکز راضی نگاه دارد.

 اما در رابطه با موقعیت مکانی مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور می‌بایست این‌گونه عنوان نماییم که این مرکز در امپنگ واقع‌شده است. امپنگ خیابانی است در شهر کوالالامپور که از شهرت برخوردار است. برج‌های دوقلوی پتروناس نیز از دیگر مناطقی است که در این شهر از شهرت مناسبی برخوردار است و جالب است بدانید که این مرکز خرید در قسمت پایین این برج‌های دوقلو واقع‌شده است. با استفاده از این اطلاعات به‌راحتی می‌توانید مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور  را در شهر کوالالامپور جستجو کنید.

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور | مراکز خرید کوالالامپور 88851080-021

معماری مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور از معماری مدرن و شیکی برخوردار است. مهندسین در زمان ساخت این مرکز خرید به‌تمامی فاکتورهای ساخت مدرن و کلاسیک آن توجه نموده‌اند. این مرکز خرید از سبکی اروپایی در معماری خود برخوردار است که این موضوع در جلب نظر مراجعه‌کنندگان بسیار تأثیرگذار است. این مرکز خرید از معماری خاص و از شش طبقه برخوردار می‌باشد.

 بازگشایی این مرکز خرید پس از احداث در سال ۱۹۹۹ انجام‌شده است. در داخل و خارج این مرکز خرید شما می‌توانید فضای سبز و زیبایی را مشاهده کنید. این امر باعث جذابیت مرکز خرید سوریا کی آل سی سی شده است. از دیگر ویژگی‌های معماری این مرکز خرید می‌توان به اشکال هندسی در نقاط مختلف آن اشاره نمود. با این تکنیک در طبقات مختلف زیبایی این مرکز افزایش‌یافته است. استفاده از سنگ مرمر نیز در طبقات مختلف این مرکز به‌خوبی مشاهده می‌شود. برای جذب نور بیشتر در ساعات مختلف روز از پنجره‌های شیشه‌ای در کی ال سی سی کوالالامپور استفاده‌شده است.

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور | مراکز خرید کوالالامپور 88851080-021

برندهای مختلف در مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

در هر مرکز خرید برندهای مختلف و متنوعی وجود دارد. از برندهای معروف و شناخته‌شده گرفته تا برندهای مختلف کشورهای دیگر در این مراکز به چشم می‌خورد. در مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور نیز شما می‌توانید برندهای شناخته‌شده را به‌خوبی مشاهده کنید. این برندها می‌توانند مشتریان زیادی را به سمت این مرکز روانه کنند. گوچی, بربری, رالف لورن, کریستین دیور و چند نمونه دیگر از برندهای معروف و بین‌المللی این مرکز خرید شناخته می‌شوند.

با توجه به این برندها می‌توان عنوان نمود که تنوع در وجود این نوع برندها می‌تواند انتخاب را برای خریداران راحتر نماید. جالب است بدانید که ۳۲۰ نوع برند شناخته‌شده و بین‌المللی در مرکز خرید سوریا ال سی سی کوالالامپور یافت می‌شود. با سفر به مالزی و بازدید از کی ال سی سی کوالالامپور  می‌توانید اجناس برند این مرکز را خریداری نموده و برای دوستان و آشنایان تان این محصولات را به‌عنوان هدیه با خود ببرید.

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور | مراکز خرید کوالالامپور 88851080-021

امکانات مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

هر مرکز خریدی که تأسیس می‌شود معمولاً از خدمات و امکانات جانبی متنوعی برخوردار است. درواقع این‌گونه خدمات برای خریداران امکانات رفاهی تأمین خواهد نمود. از انواع کافی‌شاپ و رستوران‌های مختلف در این مرکز گرفته تا انواع موزه و سینما که می‌توانند لحظات شیرین و جذابی را برای دیگران فراهم نمایند. موزه‌های مختلفی برای کودکان در مرکز خرید سوریا ال سی سی کوالالامپور احداث‌شده است که برای بسیاری از مراجعه‌کنندگان به‌عنوان مکان تفریحی محسوب می‌شود.

در کنار این‌گونه خدمات شما می‌توانید مراکز رفاهی دیگر ازجمله پارکینگ و همچنین ایستگاه‌های تاکسی را به‌خوبی مشاهده نمایید. برای پرداخت مراجعه‌کنندگان می‌توانند از دستگاه‌های خودپرداز استفاده نمایند. در زیرزمین مرکز خرید کی آل سی سی می‌توانید تونل عظیم موسوم به آکواریوم ای کی سی سی این مرکز خرید را مشاهده نمایید. در کنار این موارد می‌توان از مکان‌های دیگری همچون خانه ارکستر مالزی نیز دیدن نمود. بنابراین توصیه می‌کنیم در زمان سفر به مالزی از مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور  نیز دیدن نمایید.

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور | مراکز خرید کوالالامپور 88851080-021

سفر با تور به مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

برای سفر به هر منطقه و کشوری می‌توان از راه‌های مختلف بهره‌مند شد. به‌عنوان‌مثال می‌توان به‌صورت شخصی و خانوادگی به مالزی و مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور سفر نمود و یا با استفاده از تور این کشور به این مرکز مراجعه کرد. اما سفر با تور از مزایای بیشتری برخوردار است که می‌تواند خیال مسافران را از سفری امن و آسوده فراهم نماید.

از جمله مزایای تور مالزی می‌توان به وجود راهنما و لیدرهایی اشاره نمود که با زبان مردمان این کشور به‌خوبی آشنا می‌باشند. با استفاده از این ویژگی شما به‌راحتی می‌توانید در این کشور رفت‌وآمد داشته باشید و از مرکز خرید سوریا دیدن نموده و به خرید مایحتاج خود بپردازید. بنابراین توصیه می‌کنیم سفر با تور مالزی برای رفتن به مرکز خرید را در لیست انتخابی سفر خود قرار دهید.

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور | مراکز خرید کوالالامپور 88851080-021

چکیده‌ای از مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور

کشور مالزی از جاذبه‌های توریستی بسیاری برخوردار است که می‌توان به مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور اشاره نمود. مرکز خرید سوریا یکی از مناطقی است که دارای موقعیت مکانی مناسبی در شهر کوالالامپور مالزی می‌باشد. افراد می‌توانند با توجه به همین موقعیت خود را به این مرکز خرید بسیار شناخته‌شده در دنیا برسانند. ازجمله علائم مربوط به معماری مدرن و کلاسیک این مرکز خرید می‌توان به استفاده از معماری اروپایی در بنای آن اشاره نمود. البته استفاده از پنجره‌های شیشه‌ای برای نوردهی بالای بخش‌های مختلف این مرکز خرید نیز از مزایا و ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.

 امکانات و خدمات بسیاری در این مرکز خرید دیده می‌شود که می‌توان به وجود انواع رستوران و سالن‌های کافی‌شاپ اشاره نمود. شما می‌توانید تونل آکواریوم و همچنین سینما را در زیرزمین این مرکز خرید به‌خوبی مشاهده کنید. برای پارک ماشین‌های خود نگران نباشید، در این مرکز خرید پارکینگ مناسبی تعبیه‌شده است. همچنین می‌توانید برای تفریح و گردشگری از خانه ارکستر مالزی در این مرکز خرید نیز بهره‌مند شوید. اگر تمایل دارید می‌توانید با تور به این کشور سفر کرده و به مرکز خرید کوالالامپور سر بزنید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط کوالالامپور، ویزای کوالالامپور و تور کوالالامپور ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

 

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم