مرکز خرید پاویلیون مالزی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

مرکز خرید پاویلیون مالزی

مالزی بهشت خرید جهان است. مراکز خرید بسیار گسترده ای در این منطقه قرار دارد که مناسب سلیقه عموم مردم جهان است. امروز قصد داریم مرکز خرید پاویلیون را مورد بررسی قرار دهیم. ویژگی های خارق العاده این مرکز خرید قطعاً شگفت انگیز است.

معرفی مرکز خرید پاویلیون

بهترین مرکز خرید مالزی پاویلیون نام دارد. این مرکز خرید به دلیل طراحی و معماری بسیار مدرنی که دارد مشهور است. مرکز خرید پاویلیون ۷ طبقه بوده و زیر بنای آن ۱۳۰ هزار متر مربع است. ساخت این مرکز خرید هفت سال طول کشیده است و نهایتاً در سال ۲۰۰۷ از این مجمتع زیبا رونمایی به عمل آمد. از وسط شهر کوالالامپور می توانید به مرکز خرید پاویلیون بیایید و وسایل حمل و نقل بسیار راحت و ارزانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مرکز خرید پاویلیون دارای مغازه و فروشگاه های متنوعی است که هر کدام برند خاصی را عرضه می نمایند. توجه نمایید که قیمت اجناس در مالزی ارزان تر از ایران است.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

بررسی هزینه در مرکز خرید پاویلیون

اگر قصد خرید محصولاتی با برندهای معمول را دارید نیاز به هزینه های بالا نمی باشد و در واقع پول زیادی از جیبتان خارج نخواهد شد اما اگر به دنبال لباس های برند هستید قطعاً می بایست بیشتر هزینه کنید، اما این موضوع در چندین وجه مورد بررسی قرار می گیرد، به عنوان مثال برندها خود شامل دسته بندی های مختلفی هستند و برندهای ارزان تر از قیمت مناسب تری برخودار هستند و شما می توانید به همین برندها قانع باشید. از طرفی مرکز خرید پاویلیون تمامی محصولات را پوشش می دهد و دیگر نیاز به مراجعه به منطقه دیگری نمی باشد.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

طبقه ششم مرکز خرید پاویلیون

طبقه ششم مرکز خرید پاویلیون با عنوان خیابان توکیو مشهور است. در این طبقه تمامی محصولات ژاپنی عرضه شده که دارای قیمت بسیار مناسبی هستند. در واقع گشت و گذار در این طبقه همانند گشت و گذار در توکیو می باشد و نوع معماری به کار رفته در آن نیز به نوعی بسیار قابل قبول است. در این طبقه ۷۰ فروشگاه با محصولات ژاپنی وجود دارد که برای افرادی که علاقمند به اجناس ژاپنی هستند بسیار مناسب است.

در قسمت غربی این طبقه یک سری رستوران و کافه وجود دارد که به شما اجازه می دهد از خوردنی های توکیو نیز استفاده نموده و طعم دلچسب غذاهای ژاپنی نیز برای شما تداعی خواهد شد. غذاهای سرو شده در این رستوران ها توسط بهترین آشپزها طبخ می شود و تمامی مواد استفاده شده در این غذاها از ژاپن وارد می شود. قیمت غذاهای ژاپنی کمی گران است اما یکبار امتحان قطعاً رضایتبخش خواهد بود.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

فود کورت مرکز خرید پاویلیون

در داخل مرکز خرید پاویلیون، فودکورت های بسیار بزرگی قرار دارد که برای زمان های گرسنگی بهترین گزینه هستند. منوهای بسیار جذاب در این فودکورت ها شما را شگفت زده می نماید. غذاهایی که در مرکز خرید پاویلیون عرضه می شود باب میل تمامی فرهنگ و کشور ها می باشد، منوها بسیار گسترده هستند و انواع غذاهای گوشتی، گیاهی و دریایی را شامل می شود. در این فود کورت ها می توانید در جریان تهیه غذا باشید و تمامی روال های پخت به شما نشان داده خواهد شد به این ترتیب قطعاً از طعم دلچسب غذا بیشتر لذت خواهید برد. توجه نمایید که شما می توانید از غذاهای مالزی ترکیبی استفاده نمایید که ضمن داشتن قیمتی ارزان تر گزینه ای بسیار عالی برای جوانان و کودکان است.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

تفریح در مرکز خرید پاویلیون

اگر قصد خرید ندارید می توانید به سراغ قسمت تفریحی بروید و بهترین خاطرات را برای خود و خانوادتان به ثبت برسانید. یکی از مجتمع های تفریحی در مرکز خرید پاویلیون رد باکس پلاس نام دارد. در این منطقه آهنگ های زیادی پخش می شود و به شما اجازه می دهند که آواز بخوانید، کودکان عاشق این مجمتع تفریحی می شوند. تجهیزات چند بعدی در این بخش بسیار مدرن می باشد و به عنوان مثال اگر فرزند شما علاقمند به خلبانی است می تواند با استفاده از شبیه ساز به آرزوی خود برسد.

بخش تفریحی مرکز خرید پاویلیون رایگان نیست! اما می توانید با استفاده از کارت های تخفیف هزینه برآورد شده را کاهش دهید. عموماً این بخش برای تیم های جوان و نوجوان با لذت و هیجان بسیار زیادی همراه است و به این ترتیب رضایت بیشتر از سفر خود دارند.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

سینما در مرکز خرید پاویلیون

در طبقه سوم مرکز خرید پاویلیون سینمای بسیار بزرگی تعبیه شده است که دارای تجهیزات فوق حرفه ای می باشد و در آن امکانات سه بعدی استفاده شده است. در این سینما به شما عینک هایی داده می شود که گویی وسط جنگی تاریک رها شده اید و یا در دل دریا غرق می شوید و …! واضح است که دیدن فیلم های سه بعدی ترسناک برای کودکان توضیه نمی شود. در این سینما رستورانی وجود دارد که غذاهای سنتی عرضه می نماید و بهترین فینگرفود های مالزی در این رستوران طبخ می شود. در مرکز خرید پاویلیون می توانید فیلم مورد نظر خود را سفارش داده و در محیطی بسیار دلچسب به دیدن آن مشغول شوید.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

استودیوی آشپزی مرکز خرید پاویلیون

شاید برایتان سؤال باشد که استودیوی آشپزی در مرکز خرید پاویلیون به چه معنی است؟ در این استودیو غذا عرضه می شود؟ اینطور نیست! در واقع قرار نیست بروید غذا سفارش دهید و منتظر باشید تا گارسون غذا مورد را ارائه نمایید. در استودیوی مرکز خرید پاویلیون شما خود به آشپزی مشغول می شوید و به این ترتیب اگر سلیقه غذایی خاصی دارید می توانید با مواد لازمی که در در اختیارتان قرار می دهند به آشپزی مشغول شوید در بین تیم های آشپز در نهایت مسابقه ای برگزار شده و جایزه ای نفیس پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

فشن آونو در مرکز خرید پاویلیون

طبقه دوم و سوم در مرکز خرید پاویلیون شامل بخش فشن آونو می شود. اگر به دنبال برندهای خاص و یا گران قیمت نیستید می توانید از این بخش بهرمند شوید. در این قسمت نمایندگی های برندهای ارزان قیمت وجود داشته و بهترین پوشاک، لوازم ارایش با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود. برندهای منگو، لارا مرسیر و توماس سابو در بخش فشن آنو با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

سالن زیبایی مرکز خرید پاویلیون

در آخرین طبقه مرکز خرید پاویلیون یک سالن زیبایی بزرگ در حدود ۲ هزار متر مربع دیده می شود که بهترین خدمات زیبایی را ارائه می نماید. در این طبقه می توانید علاوه بر استفاده از خدمات آرایشی، لوازم آرایشی مختلف با برندهای بسیار مناسب نیز خریداری نمایید. در این بخش می توانید از خدمات لیزر بهرمند شوید، همینطور خدمات ناخن و ماساژ نیز برای شما فراهم شده است. کلینیک های تخصصی نیز برای مشاوره پوست و مو وجود دارد که بهترین پزشکان برای اطلاع رسانی و برطرف سازی مشکلات زیبایی شما فراهم شده اند.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

بخش پاویلیون الیت

ساختمانی که با نام پاویلیون الیت دقیق در کنار مرکز خرید پاویلیون قرار دارد بسیار مشهور است. این ساختمان ده طبقه می باشد و دارای ۷۰ فروشگاه است. در این ساختمان کافه های سنتی بسیار زیبایی قرار دارد که بهترین نوشیدنی های گرم و سرد در آن عرضه می شود. در طبقه سوم این ساختمان جواهرات تی اس آل عرضه می شود که بسیار زیبا و جهانی است. اگر به دنبال عطر های اصل با برندهای مشهور هستید می توانید در این منطقه از آن استفاده نمایید. در مرکز خرید پاویلیون الیت ساعت های سوییسی بسیار زیبایی عرضه می شود که قیمتی مناسب تر از بازار دارند.

کفش و پوشاک ورزشی مرکز خرید پاویلیون

در بخش ورزشی مرکز خرید پاویلیون ۲۰ فروشگاه لوازم ورزشی وجود دارد که بهترین برندهای روز را پوشش می دهد. برندهای آدیداس، کلمبیا، نایک و … از گزینه های بسیار عالی ورزشی هستند که بسیار مشهور می باشند. در این بخش فروشگاه اسباب بازی نیز وجود دارد. که پکیج های اسباب بازی بسیار مشهور و زیبایی را با قیمت ارزان به فروش می رساند. شما می توانید این محصولات را با تعرفه هایی بسیار ارزان تر از سایر مراکز خرید مالزی تهیه نمایید.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

شبیه ساز پرواز در مرکز خرید پاویلیون

این شبیه ساز به فرزندان شما اجازه می دهد که در ۱۵ موقعیت مختلف قرار بگیرند و سوار بر هواپیما شده و پرواز نمایند. فرزندان شما در این شبیه ساز حسی همچون یک خلبان واقعی دارند. هزینه این شبیه سازها به نسبت سایر خدمات مرکز خرید پاویلیون کمی گران است. این شبیه ساز بسیار دقیق تعبیه شده است و به نوعی برای افرادی که از هیجان لذت می برند بسیار مناسب می باشد. شما می توانید از کارت های تخفیف برای این شبیه سازها استفاده نموده و هزینه تان را کمتر نمایید.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

تخفیفات مرکز خرید پاویلیون

برای بازدید از مرکز خرید پاویلیون هر ماهه طرح های تخفیف بسیار گسترده ای عرضه می شود که اگر کمی دقیق باشید می توانید از آن استفاده نمایید. کارت های تخفیف در برندهای متنوع از سوی شرکت هایی خاص عرضه می شود که به شما اجازه می دهد بهترین محصولات و برندها را با قیمتی بسیار ارزان تر از قبل خریداری نمایید. خرید ارزان در پاویلیون تنها از طریق طرح های تخفیف و رویدادهای تخفیفی امکانپذیر می باشد. اگر فصل خاصی را برای سفر به شهر کوالالامپور انتخاب نموده اید می توانید زمانی که رویدادهای تخفیف بیشتر است را مورد بررسی قرار داده و از امکانات آن بهرمند شوید.

پارکینگ مرکز خرید پاویلیون

در محوطه مرکز خرید پاویلیون قسمت بسیار وسیعی برای پارک ماشین تعبیه شده است که به صورت سه طبقه بوده و البته زیر زمین است. برای ورود و خروج از این پارکینگ می بایست قوانین به صورت دقیق رعایت شود. هزینه پارکینگ مرکز خرید پاویلیون به صورت ساعتی بوده و هر ساعت اضافه ۳۰ درصد بر هزینه می افزاید. اگر روزهای تعطیل را برای بازدید از مرکز خرید پاویلیون انتخاب نموده اید می بایست هزینه بیشتری پرداخت نمایید. به طور کلی طبقه اول پارکینگ دارای هزینه بیشتری است به دلیل اینکه ورود و خروج از طبقه اول سریع تر بوده و هرچه مسافت بیشتر شود هزینه پارکینگ بیشتر خواهد بود.

برای استفاده از پارکینگ می بایست بلیط تهیه شود. به طور کلی بلیط بسیار مهم بوده و اگر گم و یا پاره شود جریمه ای بسیار هنگفت خواهد داشت. بلیط موتور سیکلت و اتومبیل متفاوت از هم هستند.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

خدمات مرکز خرید پاویلیون

حال می خواهیم خدمات مرکز خرید پاویلیون را بررسی نماییم. در این مرکز ۲۲ شعبه بانک به همراه خود پرداز وجود دارد که به صورت منظم در بین طبقه های مختلف پخش شده است و به صورت شبانه روز آماده به کار هستند.

شاید برایتان عجیب باشد اما وای فای در مرکز خرید پاویلیون رایگان است و سرعت بسیار بالای آن نیز همیشه برای ایرانیان عجیب به نظر می رسد.

اگر توریست تور مالزی هستید می توانید از کارت هدیه گردشگری استفاده نمایید. با این کارت ها هزینه بازدید از فروشگاه های مختلف و همینطور هزینه غذا کمتر می شود.

اگر خریدی دارید که ترجیح می دهید آن را مستقیم ارسال نمایید و یا می خواهید سوغاتی هایی که تهیه نموده اید را ارسال نموده و عزیزانتان را شاد نمایید می توانید از خدمات پست بهرمند شوید.

دو خشکشویی در طبقه زیرزمین مرکز خرید پاویلیون قرار دارد که می توانید لباس های خود را با اطمینان به آن بسپارید.

در چهار قسمت از این مرکز خرید، کیوسک های روزنامه قرار دارند که مجلات مختلفی با بهترین خبرهای روز دنیا عرضه خواهد نمود.

مرکز خرید پاویلیون دارای کارواش تمام اتوماتیک است! تعجب نکنید در زمانی که شما مشغول به گشت و گذار در این مجمتع هستید می توانید ماشین خود را برای شستشو به کارواش بسپارید و در هنگام برگشت تحویل بگیرید.

دسترسی به مرکز خرید پاویلیون

برای رفت و آمد به مرکز خرید پاویلیون مالزی می توانید از قطارهای شهری استفاده نمایید. ساعت کاری این خطوط ریلی مشخص هستند. علاوه بر قطار اتوبوس های تندرو نیز وجود دارد که در زمانی کم شما را به مجمتع خرید پاویلیون می رسانند. تاکسی های درون شهری با مبلغی بیشتر شما را به سادگی به مرکز خرید پاویلیون می رسانند. این تاکسی ها در دو رنگ قرمز و زرد هستند که هر کدام لاین رفت و آمد مخصول به خود را دارند. هزینه های تعیین شده برای قطار ارزان تر از دو روش دیگر است.

مرکز خرید پاویلیون مالزی | مراکز خرید مالزی | خرید در مالزی 88851080-021

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط مالزی، ویزای مالزی و تور مالزی  ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

 

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم