هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2٫00 out of 5)
Loading...

هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور

هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور از جمله هتل‌هایی است که با توجه به کیفیت و سرویس دهی بسیار ممتاز، در ردیف هتل‌های برتر و چند ستاره در کشور مالزی و شهر کوالالامپور قرار گرفته است. سفر به مالزی، سفر به عمق جذابیت‌های گردشگری است. این کشور فضای ممتازی را در حوزه توریستی به خود اختصاص داده است و هر ساله جمعیتی زیادی را در تور مالزی می‌توان شاهد بود.

هتل مترو 360 کوالالامپور | رزرو هتل مترو 360 کوالالامپور 88851080-021

درباره هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور

هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور، هتلی ۴ ستاره در مرکز این شهر می‌باشد که همواره به عنوان یکی از مقاصد سفر توریست‌ها و گردشگران خارجی شناخته می‌شود. امروزه این هتل سرویس دهی ممتازی را ارائه می‌نماید. قرار گرفتن این هتل در یک منطقه مهم تجاری در شهر کوالالامپور، سبب گردیده است تا بهترین افق دید برای علاقه مندان به خرید و گردش در مراکز خرید برتر شهر، مهیا گردد.

از جذابیت‌های اصلی این هتل استخر بدون سقف آن می‌باشد. فضایی که امکان استفاده مجزا برای بانوان و آقایان را ایجاد خواهد نمود. در این ارتباط بهترین سرگرمی و بهترین نقطه مفرح در فضای هتل، استراحت بر صندلی‌های آفتاب گیر کنار استخر و استفاده از لذت‌های بصری خواهد بود. امکان سرو نوشیدنی نیز بر جذابیت‌های موجود خواهد افزود. مکانی که زیبایی و نظافت در آن بیش از هر عنصر مهم دیگری به چشم می‌آید و فکر را درگیر خود می‌نماید. فضای امروزی و مدرن این هتل قابلیت‌های متنوعی را برای گردشگران به ارمغان آورده است که هر فرد بر اساس سلیقه و علاقه خود گزینه‌های انتخابی بسیاری را در پیش روی خود خواهد داشت.

هتل مترو 360 کوالالامپور | رزرو هتل مترو 360 کوالالامپور 88851080-021

نحوه دسترسی آسان به هتل

هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور در خیابان Changkat قرار گرفته است و برای دسترسی ساده به آن می‌توان از مسیرها و محورهای عبور و مرور از جمله، تاکسی، مترو، اتوبوس استفاده کرد. بهترین پیشنهاد در زمینه استفاده از وسایل نقلیه برای رسیدن به هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور، اتوبوس می‌باشد. وسیله‌ای که علاوه بر صرفه اقتصادی برای گردشگران، مسیر مستقیمی را تا رسیدن به هتل یاد شده طی خواهد نمود. هتل ۴ ستاره یاد شده، به عنوان گزینه انتخابی برتر در میان گردشگران محسوب می‌گردد که با استفاده از تمامی محورهای مواصلاتی امکان دسترسی ساده به آن نیز وجود خواهد داشت.

امکانات هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور

شرایط مهمی که اقامت در این هتل موجب پدید آمدن آن خواهد شد، دسترسی آسان به بازارها و مکان‌های گردشگری اطراف می‌باشد. مکان‌هایی که با توجه به علاقه وافر توریست‌های خارجی، به واسطه سهولت در رسیدن به آن به طور حتم در لیست مقاصد گردشگران قرار خواهد گرفت.

دسرها و منوی غذای اصلی هتل، جمع بندی متنوعی از تمامی نیازهای غذایی افراد با سلیقه‌های متنوع است. به همین دلیل می‌توان شاهد لذیذترین غذاها در آشپزخانه هتل برای سرو مسافران و گردشگران بود.

هتل مترو 360 کوالالامپور | رزرو هتل مترو 360 کوالالامپور 88851080-021

امکانات رفاهی در هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور فضای مناسبی را برای توریست‌های خارجی فراهم می‌آورد تا با استفاده از تمامی پتانسیل‌ها، اقامتی بدون دغدغه و ممتاز را تجربه نمایند. از این رو می‌توان فاکتورهای موجود در هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور را به ترتیب ذیل عنوان نمود،

  • وجود وای فای رایگان در تمامی بخش‌های هتل
  • اتاق‌های زیبا و منحصر به فرد
  • کارکنان زبده و متخصص در زبان انگلیسی
  • جلوگیری از استعمال دخانیات توسط پرسنل
  • ممنوعیت به همراه داشتن هر نوع حیوان خانگی
  • پارکینگ اختصاصی
  • پذیرش مسافران به صورت ۲۴ ساعت در شبانه روز
  • وجود صندوق‌هایی تحت عنوان صندوق امانت
  • و…….

هتل مترو 360 کوالالامپور | رزرو هتل مترو 360 کوالالامپور 88851080-021

آدرس هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور

 No. 6, Changkat Raja Chulan, Bukit Bintang, 50200 Kuala Lumpur, Malaysia

تلفن هتل مترو ۳۶۰ کوالالامپور

۰۰۶۰۳۲۰۳۱۰۳۶۰

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط کوالالامپور، ویزای کوالالامپور و تور کوالالامپور ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

 

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم