ویزای سنگاپور

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای سنگاپور

طبعاً مسافران تور سنگاپور میبایست سیاست های کشور سنگاپور در قبال درخواست ویزای سنگاپور برای ورود به این کشور را بدانند. تهیه ی ویزای این کشور برای برخی کشورها لازم نیست که متاسفانه ایران در این دسته قرار نمیگیرد. بنابراین ایرانیان جهت دریافت ویزای سنگاپور میبایست اقدامات لازم را انجام دهند. با ما همراه باشید تا مروری بر قوانین اخذ ویزای سنگاپور داشته باشیم.

تور سنگاپور

جالب است بدانید که بیش از ۸۰ درصد از شهروندان کشورهای مختلف دنیا، در صورتیکه قصد اقامت بین ۳۰ تا ۹۰ روز را داشته باشند، برای ورود به سنگاپور نیاز به تهیه ی ویزای سنگاپور ندارند. اما شهروندان کشورهایی که برای ورود به سنگاپور نیاز به ویزا دارند نیز خود به دو دسته تقسیم میشوند.

 • کشورهایی که برای ویزای الکترونیکی (یا همان ای-ویزا) واجد شرایط هستند؛
 • کشورهایی که نیاز به ویزای تصویری دارند.

کسانی که به تور سنگاپور میروند، علاوه بر ویزا (در صورت لزوم) میبایست پاسپورت یا سند مسافرتی با اعتبار حداقل ۷ ماه، بلیط رفت یا بازگشت، پول کافی جهت اقامت در سنگاپور، اسناد مربوط به مقصد بعدی شان، کارت ورود و خروج کامل شده، و گواهی واکسیناسیون تب زرد را داشته باشند.

ویزای سنگاپور

همانطور که گفته شد، برخی کشورها برای اقامت ۳۰ تا ۹۰ روزه نیازی به اخذ ویزا ندارند. در تصویر فوق، میتوان دسته بندی کشورها را بر اساس نیاز به اخذ ویزا برای ورود به سنگاپور مشاهده کرد. تمامی شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا، استرالیا، نروژ، کره جنوبی، سوئیس و ایالات متحده آمریکا برای اقامت تا سقف ۹۰ روز نیازی به تهیه ی ویزای سنگاپور ندارند.

اغلب کشورهای آمریکای جنوبی، آفریقا، مکزیک و … جهت اقامت ۳۰ روزه در سنگاپور نیز نیازی به تهیه ی ویزای سنگاپور ندارند. اما کشورهایی که برای ورود به سنگاپور میبایست ابتدا ویزا تهیه کنند، خود به دو دسته تقسیم میشوند: کشورهای ضمیمه ی I و کشورهای ضمیمه ی II.

شهروندان کشورهایی که در دسته ی ضمیمه ی I قرار میگیرند، قادرند بصورت آنلاین برای درخواست ویزا اقدام کنند. اینگونه ویزاها بطور معمول طی یک روز کاری صادر میشوند و درخواست کننده میتواند با در دست داشتن یک نسخه ی پرینت شده از ویزای الکترونیکی (یا همان ای-ویزای) خود به سنگاپور سفر کنند.

ویزای سنگاپور

شهروندان کشورهایی من جمله ایران، عراق، اردن، تونس، پاکستان، لیبی، عربستان سعودی و … میباست از قبل ویزای سنگاپور را تهیه کنند. این افراد میتوانند از طریق یک واسطه ی محلی سنگاپور یا نماینده استراتژیکی در سنگاپور و یا سفارت سنگاپور برای تهیه ی ویزا اقدام کنند.

این نوع ویزاها معمولا طی ۳ روز کاری صادر شده و تصویر ویزا در پاسپورت درخواست کننده ضمیمه میشود. برای افرادی که پاسپورت های رسمی یا دیپلماتیک از کشورهای بنگلادش، اردن، تونس، عربستان سعودی و مراکش دارند، نیازی به صدور ویزا جهت ورود به سنگاپور وجود ندارد.

ویزای سنگاپور

اگر از یکی از کشورهای نیازمند ویزا به سنگاپور میروید اما از سنگاپور و فرودگاه بین المللی آن، فرودگاه چانگی سنگاپور، بعنوان یک محل ترانزیت به مقصد اصلی خود استفاده میکنید و قصد ورود به سنگاپور را ندارید، مادامی که شرایط زیر را داشته باشید، برای ترانزیت کردن از طریق فرودگاه چانگی سنگاپور نیازی به دریافت ویزا ندارید:

 • بلیط مقصد بعدی را در دست داشته باشید؛
 • در محوطه ی ترانزیت بمانید؛
 • چمدان های خود را به منظور مقصد نهایی تحویل داده باشید؛
 • طی ساعات تعیین شده فرایند ترانزیت خود را انجام دهید (معمولاً تا ۹۶ ساعت است)؛
 • و از طریق خطوط هوایی ارزان قیمت سفر نکنید.

زمان معمول مورد نیاز برای دریافت ویزای سنگاپور بین ۴ روز تا ۴ هفته است. شایان ذکر است که جهت تضمین بیشتر دریافت ویزا، هرچه زودتر برای اخذ ویزا اقدام کنید، احتمال پذیرش مدارک و صدور ویزا بالاتر میرود.

اگر قصد رفتن به تور سنگاپور را دارید و میخواهید از دیدنی های سنگاپور کمال لذت را ببرید، اکیداً توصیه میشود تقریباً سه هفته زودتر از زمان سفر خود برای اخذ ویزا اقدام کنید. چراکه صدور ویزای سنگاپور برای شهروندان ایرانی بین ۹ تا ۱۲ روز کاری طول میکشد.

تور سنگاپور

از آنجایی که کشور سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد، اقدامات لازم برای اخذ ویزای سنگاپور میبایست از طریق سفارتخانه های سنگاپور در دیگر کشورها (مخصوصاً در مالزی) و بواسطه ی آژانس های مسافرتی انجام پذیرد. ویزای سنگاپور معمولاً به شکل یک ماهه صادر میشود.

درصورتیکه از قبل تعیین نکرده باشید قصد دارید چند روز در سنگاپور بمانید، مدت زمان اقامت شما بطور پیش فرض معمولاً ۱۴ روز در نظر گرفته میشود.

کسانی که به تور سنگاپور میروند، میبایست ویزای توریستی سنگاپور را تهیه کنند. این ویزا به دو صورت عادی و فوری صادر میشود. میتوان ویزای توریستی سنگاپور را در ایران تحویل گرفت (در صورت داشتن زمان کافی) و یا در کشوری که از طریق سفارتخانه سنگاپور در آن کشور ویزا صادر شده، آن را دریافت کرد (ویزای فوری سنگاپور).

تور مالزی

مدارکی که برای دریافت ویزای توریستی سنگاپور نیاز دارید عبارتند از:

 • اسکن رنگی از پاسپورت امضا شده توسط مسافر با حداقل هفت ماه اعتبار؛
 • اسکن رنگی از عکس ۳ در ۴ پس زمینه سفید که در سال جاری گرفته شده باشد؛
 • واچر هتل با تاریخ های متناسب با زمان اقامت مسافر در سنگاپور.

دانستن نکات زیر پیش از خرید تور سنگاپور و اقدام برای اخذ ویزای توریستی آن کشور حائز اهمیت است. خانم های باردار که بیش از ۲۴ هفته از زمان بارداریشان میگذرد میبایست نامه ای از پزشک خود مبنی بر ایمن بودن سفر برای آنها و پاسپورت اجتماعی برای مادران باردار را از کمیسیون عالی یا سفارتخانه تهیه کنند.

اشخاصی که با خود مواد مخدر خمل میکنند به اشد مجازات ها محکوم خواهند شد؛ بخصوص برای کسانی که موادی نظیر هروئین یا مورفین را قاچاق کنند مجازات مرگ در نظر گرفته شده است.

تمدید ویزای سنگاپور تا سقف سه ماه امکان پذیر است. این کار در اختیار اداره مهاجرت سنگاپور و بخش ثبت بوده که روزهای کاری این ادارات از روز دوشنبه تا جمعه و از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر به وقت سنگاپور است.

قیمت تور مالزی

بیش از سه ماه تمدید ویزا معمول نبوده، اما در صورت لزوم میتوانید به کشور مالزی بروید و مجددا برای اخذ ویزا اقدام کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی در مورد اخذ ویزای سنگاپور و همچنین جهت اقدام برای دریافت ویزای سنگاپور با همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر تماس بگیرید. همکاران ما در آژانس سفری دیگر آماده ی ارائه ی اطلاعات مورد نیاز شما در خصوص اخذ ویزای سنگاپور هستند.

جهت اخذ ویزای سنگاپور میتوانید با تکمیل مدارک ذکر شده با شماره ی ۸۸۸۵۱۰۸۰ با کارشناسان ما تماس بگیرید تا همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر اقدامات لازم را برای صدور ویزای سنگاپور شما انجام دهند.

 

 

با ما تماس بگیرید

 • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفری دیگر اجرا ایزی تم